Voeding met procentkorting

Alle 819 actuele promoties in voeding met procentkorting van 17 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

819 promoties

1/2 fitness stokbrood -50%
OKayTot di 6/10

1/2 fitness stokbrood

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€0,69
voor 2 stuks€1,38
Per stuk€0,34€0,69
Je bespaart €0,69 op 2 stuks
achtkoek -50%
OKayTot di 6/10

achtkoek

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Alpro Natuur Greek style 400g -50%
OKayTot di 6/10

Alpro Natuur Greek style 400g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,38/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Half Baked 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Half Baked 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 4 stuks€11,16
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €5,58 op 4 stuks
BIONA penne witte spelt Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA penne witte spelt Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA spelt fusilli bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA spelt fusilli bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA speltlasagne Bio 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA speltlasagne Bio 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt penne Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt penne Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt spaghetti 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt spaghetti 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,10
voor 4 stuks€16,20
Per stuk€2,02€4,05€4,04/kg
Je bespaart €8,10 op 4 stuks
BIONA witte spelt fusilli Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt fusilli Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,90
voor 4 stuks€17,80
Per stuk€2,23€4,45€4,46/kg
Je bespaart €8,90 op 4 stuks
BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€3,30/kg
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
Bonduelle kikkererwten blik 310g -50%
OKayTot di 6/10

Bonduelle kikkererwten blik 310g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,45
voor 2 stuks€4,90
Per stuk€1,23€2,45€3,97/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
BONI Noedels Volkoren 2x150g -50%
ColruytTot za 24/10

BONI Noedels Volkoren 2x150g

Boni Selection
-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€1,49
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,74€1,49€4,93/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Boni Selection Kip zoetzuur 500g -50%
OKayTot di 6/10

Boni Selection Kip zoetzuur 500g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€8,00/kg
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Delhaize Zachte uien | Netje -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Zachte uien | Netje

-50%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,79
Per kg€3,49€7,01
Je bespaart €1,40
Delhaize Zanddeeg -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Zanddeeg

-50%
Je betaalt
€0,79
voor 1 stuk€1,59
Per kg€3,45€6,94
Je bespaart €0,80
Ferrer Guindillas | Azijn -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Ferrer Guindillas | Azijn

-50%
Je betaalt
€2,74
voor 1 stuk€5,49
Per kg€6,61€13,24
Je bespaart €2,75
Ferrer Linzen | Pardinas -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Ferrer Linzen | Pardinas

-50%
Je betaalt
€1,52
voor 1 stuk€3,05
Per kg€4,42€8,87
Je bespaart €1,53
FRESH BOX Kervelsoep 650g -50%
OKayTot di 6/10

FRESH BOX Kervelsoep 650g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€4,38/kg
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Lutti Snoep Ohlala Mini Mix 200g -50%
OKayTot di 6/10

Lutti Snoep Ohlala Mini Mix 200g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€10,20/kg
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Mentos Kauwgom | Peppermint -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Mentos Kauwgom | Peppermint

-50%
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€3,99
Per kg€28,50€57,14
Je bespaart €2,00

Alle 819 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over voeding met procentkorting

Hoeveel promoties zijn er in voeding met procentkorting deze week?

Er zijn 819 actuele promoties in voeding met procentkorting, bij 17 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met procentkorting?

OKay, met 202 promoties, gevolgd door Carrefour (188) en Bioplanet (137).

Wat is de grootste korting in voeding met procentkorting?

-60% op Holland & Barrett Biologische Kokosolie - 453g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties in voeding met procentkorting lopen binnenkort af?

30 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer BIFI BiFi The Original, 7-pack (140 g) bij Aldi (tot 1/10), Orloffsneden bij Lidl (tot 3/10), Bloemkool bij Aldi (tot 3/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.