Tablet in promotie

Alle 211 actuele promoties op tablet van 16 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

211 promoties

60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen -60%
Centrum Women 50+ 30 Tabletten -52%
Medi-Market

Centrum Women 50+ 30 Tabletten

Voordeel -52%
Je betaalt
€9,65
voor 30 stuks€20,10
Per stuk€0,32€0,67
Je bespaart €10,45 op 30 stuks
Alvityl Chondroflex 180 Tabletten -50%
Medi-MarketTot do 31/12

Alvityl Chondroflex 180 Tabletten

1+1 gratis
Je betaalt
€52,90
voor 360 stuks (2 × 180)€105,80
Per stuk€0,15€0,30
Je bespaart €52,90 op 360 stuks
Arterin Cholesterol 150 Tabletten -50%
Medi-Market

Arterin Cholesterol 150 Tabletten

Voordeel -50%
Je betaalt
€42,49
voor 150 stuks€84,98
Per stuk€0,28€0,56
Je bespaart €42,49 op 150 stuks
1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen

1+1 gratis
67 producten
Je betaalt
vanaf€5,99
voor 2 stuks
Per stuk€3,00vanaf €0,02/st
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
1+1 gratis op Lucovitaal vitamines & supplementen -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op Lucovitaal vitamines & supplementen

1+1 gratis
36 producten
Je betaalt
vanaf€6,99
voor 2 stuks
Per stuk€3,50vanaf €0,02/st
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Lucovitaal L-Lysine Tabletten 60 stuks -50%
KruidvatTot zo 4/10

Lucovitaal L-Lysine Tabletten 60 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€19,99
voor 120 stuks (2 × 60)€39,98
Per stuk€0,17€0,34
Je bespaart €19,99 op 120 stuks
Memovital 60 Tabletten -50%
Medi-Market

Memovital 60 Tabletten

Trenker
Voordeel -50%
Je betaalt
€14,25
voor 60 stuks€28,50
Per stuk€0,24€0,48
Je bespaart €14,25 op 60 stuks

Alle 211 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Tablet in promotie

Hoeveel promoties zijn er op tablet deze week?

Er zijn 211 actuele promoties op tablet, bij 16 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op tablet?

Kruidvat, met 69 promoties, gevolgd door Medi-Market (57) en Holland & Barrett (57).

Wat is de grootste korting op tablet?

-60% op Balmani Legno afwerkingstablet voor badkamerkast | Verweerde eik | 45 x 35 cm | Fineer hout bij X2O.

Welke soort korting komt het meest voor op tablet?

% korting: 78 van de 211 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.