Voeding met meerdere voor één prijs

Alle 335 actuele promoties in voeding met meerdere voor één prijs van 11 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

335 promoties

CAR P&M GARNALEN MET LOOK 90G -49%
CarrefourTot ma 12/10

CAR P&M GARNALEN MET LOOK 90G

No Brand
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€19,74
Per stuk€1,67€3,29€18,56/kg
Je bespaart €9,74 op 6 stuks
Extra Génoises Kersensmaak 150 g -49%
CarrefourTot do 31/12

Extra Génoises Kersensmaak 150 g

Carrefour
5 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 5 stuks€9,75
Per stuk€1,00€1,95€6,67/kg
Je bespaart €4,75 op 5 stuks
Croky Partymix -46%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Partymix

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,25€2,29€6,94/kg
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Apero Time Gouda Jong 130 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Apero Time Gouda Jong 130 g

Carrefour Bio
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€12,85/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
CAR P&M OLIJVEN BBQ MIX 150G -44%
CarrefourTot ma 12/10

CAR P&M OLIJVEN BBQ MIX 150G

No Brand
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Carrefour Apero -44%
Sensation Dip Piquillo Paprika 175 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Dip Piquillo Paprika 175 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€9,54/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Fuet Spaanse Specialiteit 100 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Fuet Spaanse Specialiteit 100 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€16,70/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Gouda & Cheddar 130 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Gouda & Cheddar 130 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€12,85/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Ktipiti 160 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Ktipiti 160 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€10,44/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Olijven en Kaas 150 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Olijven en Kaas 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Olijven Kalamon Ontpitte 150 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Olijven Kalamon Ontpitte 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Olijven met Basilicum 150 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Olijven met Basilicum 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Olijven met Knoflook 150 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Olijven met Knoflook 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Olijven Pikante 150 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Olijven Pikante 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
AH Ananas met dip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ananas met dip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Appel met granoladip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Appel met granoladip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€14,52/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Druif blauwe bes appel -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Druif blauwe bes appel

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€12,85/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Komkommer met partydip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Komkommer met partydip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€15,90/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Mango met dip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mango met dip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,93/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Paprika rood geel met baba ganoush -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Paprika rood geel met baba ganoush

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€17,58/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Sable pitloze blauwe druiven -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Sable pitloze blauwe druiven

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€7,42/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Sweet crisp pitloze witte druiven -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Sweet crisp pitloze witte druiven

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€7,42/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse ananas appel druif -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas appel druif

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse ananas kiwi cantaloupe -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas kiwi cantaloupe

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse appel aardbei blauwe bes -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse appel aardbei blauwe bes

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse cantaloupe meloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse cantaloupe meloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse galia meloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse galia meloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse granaatappelpitjes -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse granaatappelpitjes

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€18,56/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse mango -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse mango

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€13,92/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse meloenmix -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse meloenmix

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse peer blauwe bes appel -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse peer blauwe bes appel

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse watermeloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse watermeloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Wortel met hummus -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Wortel met hummus

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€13,92/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
Pick & Mix Peperworst 100g -42%
CarrefourTot ma 12/10

Pick & Mix Peperworst 100g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€17,34
Per stuk€1,67€2,89€16,70/kg
Je bespaart €7,34 op 6 stuks
Sensation Guacamole Pittig 150 g -40%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Guacamole Pittig 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€16,80
Per stuk€1,67€2,80€11,14/kg
Je bespaart €6,80 op 6 stuks
AH Verse ananas -40%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,67€2,79€11,13/kg
Je bespaart €3,37 op 3 stuks
Croky Bolognese -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Bolognese

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Croky Naturel -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Naturel

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Croky Paprika -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Paprika

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Pick & Mix Chorizo 100g -36%
CarrefourTot ma 12/10

Pick & Mix Chorizo 100g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,67€2,59€16,70/kg
Je bespaart €5,54 op 6 stuks
luxe notenmix gezouten 180g -35%
HEMATot ma 5/10

luxe notenmix gezouten 180g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€19,44/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
luxe notenmix ongezouten 175g -35%
HEMATot ma 5/10

luxe notenmix ongezouten 175g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€20,00/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks

Alle 335 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over voeding met meerdere voor één prijs

Hoeveel promoties zijn er in voeding met meerdere voor één prijs deze week?

Er zijn 335 actuele promoties in voeding met meerdere voor één prijs, bij 11 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met meerdere voor één prijs?

Carrefour, met 121 promoties, gevolgd door Albert Heijn (79) en HEMA (69).

Wat is de grootste korting in voeding met meerdere voor één prijs?

-49% op No Brand CAR P&M GARNALEN MET LOOK 90G bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke promoties in voeding met meerdere voor één prijs lopen binnenkort af?

5 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer GRANDESSA Confituur (2 x 450 g) bij Aldi (tot 1/10), Bio rode bieten bij Lidl (tot 3/10), Komkommer bij Lidl (tot 3/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.