Voeding met 2+1 gratis

Alle 202 actuele promoties in voeding met 2+1 gratis van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

202 promoties

ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) -33%
AldiLaatste dag

ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g)

2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€6,33/kg
Je bespaart €4,00 op 3 stuks
12 Fish Sticks gluten free MSC 360g -33%
CarrefourTot ma 5/10

12 Fish Sticks gluten free MSC 360g

Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€14,38
voor 3 stuks€21,57
Per stuk€4,79€7,19€13,30/kg
Je bespaart €7,19 op 3 stuks
Aardbeiensmaak Sugarfree 50 Stuks 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Aardbeiensmaak Sugarfree 50 Stuks 35 g

Frisk
2+1 gratis
Je betaalt
€5,38
voor 3 stuks€8,07
Per stuk€1,79€2,69€51,14/kg
Je bespaart €2,69 op 3 stuks
Avocado (3 x 1 st., per stuk) -33%
AldiTot za 3/10

Avocado (3 x 1 st., per stuk)

2+1 gratis
Je betaalt
€2,58
voor 3 stuks€3,87
Per stuk€0,86€1,29
Je bespaart €1,29 op 3 stuks
Bacon Ontbijt 5 Sneden 100g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Bacon Ontbijt 5 Sneden 100g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€6,78
voor 3 stuks€10,17
Per stuk€2,26€3,39€22,60/kg
Je bespaart €3,39 op 3 stuks
Bacon Reepjes Gerookt 2 x 100 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Bacon Reepjes Gerookt 2 x 100 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,33€3,49€11,65/kg
Je bespaart €3,49 op 3 stuks
Biscuits Framboos Smaak Wikkel 218g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Biscuits Framboos Smaak Wikkel 218g

Sultana
2+1 gratis
Je betaalt
€5,10
voor 3 stuks€7,65
Per stuk€1,70€2,55€7,80/kg
Je bespaart €2,55 op 3 stuks
Bladspinazie met Mozzarella 450 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Bladspinazie met Mozzarella 450 g

Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€12,30
voor 3 stuks€18,45
Per stuk€4,10€6,15€9,11/kg
Je bespaart €6,15 op 3 stuks
Iglo Roomsaus -33%
BN – Koekjes – 150g of 175g -33%
IntermarchéTot zo 4/10

BN – Koekjes – 150g of 175g

2+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€4,30
voor 3 stuks
Per stuk€1,43€8,17/kg
Je bespaart €2,15 op 3 stuks
Bonbons Blue VapoPlus Menthol 72 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Bonbons Blue VapoPlus Menthol 72 g

Vicks
2+1 gratis
Je betaalt
€4,72
voor 3 stuks€7,08
Per stuk€1,57€2,36€21,81/kg
Je bespaart €2,36 op 3 stuks
Campina yoghurt en kwark -33%
JumboTot di 6/10

Campina yoghurt en kwark

2+1 gratis
Je betaalt
€5,18
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€1,73€2,59€3,84/kg
Je bespaart €2,59 op 3 stuks
Chewing Gum Kersensmaak 150 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewing Gum Kersensmaak 150 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€11,90
voor 3 stuks€17,85
Per stuk€3,97€5,95€39,70/kg
Je bespaart €5,95 op 3 stuks
Chewy Dragees Mint 300 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewy Dragees Mint 300 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 3 stuks€12,27
Per stuk€2,73€4,09€9,10/kg
Je bespaart €4,09 op 3 stuks
Chewy Dragees Mint 37.5 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewy Dragees Mint 37.5 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€2,30
voor 3 stuks€3,45
Per stuk€0,77€1,15€20,81/kg
Je bespaart €1,15 op 3 stuks
Chewy Dragees Special Mix 5 x 37.5 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewy Dragees Special Mix 5 x 37.5 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€7,38
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€2,46€3,69€11,71/kg
Je bespaart €3,69 op 3 stuks
Chocodonut -33%
LidlVanaf vr 2/10

Chocodonut

2+1 gratis
Je betaalt
€1,24
voor 3 stuks€1,86
Per stuk€0,41€0,62€7,80/kg
Je bespaart €0,62 op 3 stuks
Chocolate Whole Grains 16 Pieces 285 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chocolate Whole Grains 16 Pieces 285 g

BN
2+1 gratis
Je betaalt
€4,50
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,50€2,25€5,26/kg
Je bespaart €2,25 op 3 stuks
Entremont Kaas -33%
CarrefourTot ma 12/10

Entremont Kaas

2+1 gratis
+1 variant
Je betaalt
vanaf€14,18
voor 3 stuks
Per stuk€4,73vanaf €31,54/kg
Je bespaart €7,08 op 3 stuks
Crunchers It.Herbs 5 x 3 Stuks 175 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Crunchers It.Herbs 5 x 3 Stuks 175 g

Sultana
2+1 gratis
Je betaalt
€6,38
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,13€3,19€12,17/kg
Je bespaart €3,19 op 3 stuks
Danette -33%
JumboTot di 6/10

Danette

2+1 gratis
Je betaalt
€6,38
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,13€3,19€4,26/kg
Je bespaart €3,19 op 3 stuks
Del'Ice Koekjes 5 x 5 Stuks 5 x 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Del'Ice Koekjes 5 x 5 Stuks 5 x 35 g

BN
2+1 gratis
Je betaalt
€5,58
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,86€2,79€10,63/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
Delhaize Bonen | Rode -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Bonen | Rode

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€3,86/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks

Alle 202 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding met 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in voeding met 2+1 gratis deze week?

Er zijn 202 actuele promoties in voeding met 2+1 gratis, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met 2+1 gratis?

Carrefour, met 154 promoties, gevolgd door Jumbo (13) en Delhaize (13).

Wat is de grootste korting in voeding met 2+1 gratis?

-33% op ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) bij Aldi, geldig tot 1/10.

Welke promoties in voeding met 2+1 gratis lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) bij Aldi (tot 1/10), Avocado (3 x 1 st., per stuk) bij Aldi (tot 3/10), Chocodonut bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor in voeding met 2+1 gratis?

Gratis erbij: 202 van de 202 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.