Drank vanaf 50% korting

Alle 138 actuele promoties in drank met minstens 50% korting van 15 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

138 promoties

Jacob Hooy Kleefkruid - 100g -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Kleefkruid - 100g

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€3,29
voor 1 stuk€6,59
Per kg€32,90€65,90
Je bespaart €3,30
Starbucks Pumpkin spice -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Starbucks Pumpkin spice

Voor €2,99met Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 10 stuks€5,99
Per stuk€0,30€0,60
Je bespaart €3,00 op 10 stuks
100% Coconut grove -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

100% Coconut grove

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Antioxidant (Peach) 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Antioxidant (Peach) 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
AOP Côtes du Marmandais – Le cloître -50%
IntermarchéTot zo 4/10

AOP Côtes du Marmandais – Le cloître

3+3 gratis naar keuze
Je betaalt
€23,94
voor 6 stuks€47,88
Per stuk€3,99€7,98€5,32/l
Je bespaart €23,94 op 6 stuks
Apple Pink Lady PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Apple Pink Lady PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€2,04/l
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Aurelion Viognier -50%
JumboTot di 6/10

Aurelion Viognier

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl -50%
ColruytTot di 6/10

BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€4,67/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Bier Blik 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blik 50 cl

Flying Fish
-50% voor 12
Je betaalt
€11,34
voor 12 stuks€22,68
Per stuk€0,94€1,89€1,88/l
Je bespaart €11,34 op 12 stuks
Bier Blikken 12 x 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blikken 12 x 50 cl

Flying Fish
-50%
Je betaalt
€11,32
voor 1 stuk€22,65
Per liter€1,89€3,78
Je bespaart €11,33
Bier Flessen 6 x 33 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Flessen 6 x 33 cl

Flying Fish
-50%
Je betaalt
€4,50
voor 1 stuk€8,99
Per liter€2,27€4,53
Je bespaart €4,49
Biotona Matcha Travel Kit -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Matcha Travel Kit

Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
Je betaalt
€11,24
voor 1 stuk€22,49
Je bespaart €11,25
Blond bier Pils 5.2% ALC 24 x 25 cl Bak -50%
CarrefourTot ma 5/10

Blond bier Pils 5.2% ALC 24 x 25 cl Bak

Maes
1+1 gratis
Je betaalt
€15,19
voor 2 stuks€30,38
Per stuk€7,59€15,19€1,26/l
Je bespaart €15,19 op 2 stuks
Frankrijk Chateau -50%
CarrefourTot ma 26/10

Frankrijk Chateau

Je betaalt
vanaf€5,99
voor 2 stuks
Per stuk€3,00vanaf €4,00/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Buttery Chardonnay -50%
JumboTot di 6/10

Buttery Chardonnay

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
CELSIUS Energiedrank -50%
LidlTot za 3/10

CELSIUS Energiedrank

2+2 gratis
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,78/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius energiedrank — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank — 2 varianten

2+2 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,76/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Chile Diablo Deep | Carmenere | Rood -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Chile Diablo Deep | Carmenere | Rood

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Chili Chardonnay | Wit -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Chili Chardonnay | Wit

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Château du Grand Soussans Margaux -50%
JumboTot di 6/10

Château du Grand Soussans Margaux

1+1 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 2 stuks€63,96
Per stuk€15,99€31,98
Je bespaart €31,98 op 2 stuks
Château Puyanche 75cl -50%
OKayTot do 31/12

Château Puyanche 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€12,49
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€6,25€12,49€8,33/l
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Defence Citrus/Elderflower 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Defence Citrus/Elderflower 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Delhaize Shot | Spicy | Mango -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Shot | Spicy | Mango

-50%
Je betaalt
€0,59
voor 1 stuk€1,19
Per liter€4,76€9,60
Je bespaart €0,60
Delhaize Shot | Spicy | Munt -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Shot | Spicy | Munt

-50%
Je betaalt
€0,59
voor 1 stuk€1,19
Per liter€4,76€9,60
Je bespaart €0,60
Diablo Dark Red -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Diablo Dark Red

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Diablo Volcanic | Cabernet Sauvignon -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Diablo Volcanic | Cabernet Sauvignon

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks

Alle 138 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er in drank met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 138 actuele promoties in drank met minstens 50% korting, bij 15 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met minstens 50% korting?

Carrefour, met 43 promoties, gevolgd door Delhaize (24) en Jumbo (18).

Welke promoties in drank met minstens 50% korting lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: CELSIUS Energiedrank bij Lidl (tot 3/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 108 van de 138 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 30 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor in drank met minstens 50% korting?

Gratis erbij: 95 van de 138 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.