Drank in promotie bij Albert Heijn

Alle 158 actuele promoties in drank bij Albert Heijn op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

158 promoties

Starbucks Pumpkin spice -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Starbucks Pumpkin spice

Voor €2,99met Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 10 stuks€5,99
Per stuk€0,30€0,60
Je bespaart €3,00 op 10 stuks
100% Coconut grove -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

100% Coconut grove

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Sap -42%
Starbucks Nespresso ristretto capsules -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Starbucks Nespresso ristretto capsules

Voor €2,99met Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 10 stuks€4,49
Per stuk€0,30€0,45
Je bespaart €1,50 op 10 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt aardbei -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt aardbei

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH 75% Groentesmoothie rode biet aardbei -27%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH 75% Groentesmoothie rode biet aardbei

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,67€2,29€6,68/l
Je bespaart €1,87 op 3 stuks
AH 75% Groentesmoothie spinazie komkommer -27%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH 75% Groentesmoothie spinazie komkommer

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,67€2,29€6,68/l
Je bespaart €1,87 op 3 stuks
AH 75% Groentesmoothie wortel mango -27%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH 75% Groentesmoothie wortel mango

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,67€2,29€6,68/l
Je bespaart €1,87 op 3 stuks
AH Biologisch Thee -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Biologisch Thee

Je betaalt
vanaf€1,12
voor 20 stuks
Per stukvanaf €0,06
Je bespaart €0,37 op 20 stuks
AH Biologisch Rooibos puur -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Biologisch Rooibos puur

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€1,27
voor 20 stuks€1,69
Per stuk€0,06€0,08
Je bespaart €0,42 op 20 stuks
AH Biologisch Rooibos sinaasappel -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Biologisch Rooibos sinaasappel

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€1,64
voor 20 stuks€2,19
Per stuk€0,08€0,11
Je bespaart €0,55 op 20 stuks
AH Biologisch Yerba mate gember limoen -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Biologisch Yerba mate gember limoen

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€1,64
voor 20 stuks€2,19
Per stuk€0,08€0,11
Je bespaart €0,55 op 20 stuks
AH Ceremonial matcha 100% pure -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ceremonial matcha 100% pure

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€5,24
voor 1 stuk€6,99
Per kg€174,67€233,00
Je bespaart €1,75
AH Ceremonial matcha vanille flavour -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ceremonial matcha vanille flavour

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€5,24
voor 1 stuk€6,99
Per kg€69,87€93,20
Je bespaart €1,75
AH Groene thee matcha -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Groene thee matcha

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€0,89
voor 20 stuks€1,19
Per stuk€0,04€0,05
Je bespaart €0,30 op 20 stuks
AH Matcha smaak latte -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Matcha smaak latte

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€1,12
voor 1 stuk€1,49
Per liter€4,48€5,96
Je bespaart €0,37
Clipper Classic chai organic infusion -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Classic chai organic infusion

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 20 stuks€3,99
Per stuk€0,15€0,20
Je bespaart €1,00 op 20 stuks

Alle 158 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij Albert Heijn

Hoeveel promoties zijn er in drank bij Albert Heijn deze week?

Er zijn 158 actuele promoties in drank bij Albert Heijn (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij Albert Heijn?

-50% op Starbucks Pumpkin spice bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij Albert Heijn?

% korting: 128 van de 158 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.