Drank met procentkorting

Alle 954 actuele promoties in drank met procentkorting van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

954 promoties

BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl -50%
ColruytTot di 6/10

BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€4,67/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Bier Blik 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blik 50 cl

Flying Fish
-50% voor 12
Je betaalt
€11,34
voor 12 stuks€22,68
Per stuk€0,94€1,89€1,88/l
Je bespaart €11,34 op 12 stuks
Bier Blikken 12 x 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blikken 12 x 50 cl

Flying Fish
-50%
Je betaalt
€11,32
voor 1 stuk€22,65
Per liter€1,89€3,78
Je bespaart €11,33
Bier Flessen 6 x 33 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Flessen 6 x 33 cl

Flying Fish
-50%
Je betaalt
€4,50
voor 1 stuk€8,99
Per liter€2,27€4,53
Je bespaart €4,49
Château Puyanche 75cl -50%
OKayTot do 31/12

Château Puyanche 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€12,49
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€6,25€12,49€8,33/l
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Delhaize Shot | Spicy | Mango -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Shot | Spicy | Mango

-50%
Je betaalt
€0,59
voor 1 stuk€1,19
Per liter€4,76€9,60
Je bespaart €0,60
Delhaize Shot | Spicy | Munt -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Shot | Spicy | Munt

-50%
Je betaalt
€0,59
voor 1 stuk€1,19
Per liter€4,76€9,60
Je bespaart €0,60
GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g -50%
BioplanetTot do 15/10

GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,58
voor 4 stuks€21,16
Per stuk€2,65€5,29€63,10/kg
Je bespaart €10,58 op 4 stuks
Granini Sinaasappelsap -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Granini Sinaasappelsap

-50%
Je betaalt
€0,82
voor 1 stuk€1,65
Per liter€2,50€5,03
Je bespaart €0,83
Kult Water Kefir — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Kult Water Kefir — 2 varianten

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,59
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €2,59 op 2 stuks
Mar & Sol Sangria rood 75cl -50%
OKayTot di 6/10

Mar & Sol Sangria rood 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,95
voor 2 stuks€15,90
Per stuk€3,98€7,95€5,31/l
Je bespaart €7,95 op 2 stuks
Old Jamaica Ginger Beer Original 33cl -50%
OKayTot di 6/10

Old Jamaica Ginger Beer Original 33cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€1,53
voor 2 stuks€3,06
Per stuk€0,77€1,53€2,33/l
Je bespaart €1,53 op 2 stuks
Val Dieu Bier | 9% alc -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Val Dieu Bier | 9% alc

-50%
Je betaalt
€6,27
voor 1 stuk€12,55
Per liter€3,17€6,35
Je bespaart €6,28
Vitamin Well Awake 50cl -50%
OKayTot di 6/10

Vitamin Well Awake 50cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Vitamin Well Hydrate 50cl -50%
OKayTot di 6/10

Vitamin Well Hydrate 50cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Vitamin Well Protect 50cl -50%
OKayTot di 6/10

Vitamin Well Protect 50cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Vitamin Well Reload 50cl -50%
OKayTot di 6/10

Vitamin Well Reload 50cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
DESPERADOS Original 5,9% 6x33cl -35%
ColruytTot di 6/10

DESPERADOS Original 5,9% 6x33cl

-15% vanaf 2 st / -35% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€20,18
voor 4 stuks€31,04
Per stuk€5,04€7,76€2,55/l
Je bespaart €10,86 op 4 stuks
Schweppes Sinaasappel passievrucht -35%
DelhaizeTot wo 7/10

Schweppes Sinaasappel passievrucht

-35%met SuperPlus
Je betaalt
€12,29
voor 1 stuk€18,90
Per liter€1,36€2,09
Je bespaart €6,61
Bush bier Pêche Mel 8,5%vol 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Bush bier Pêche Mel 8,5%vol 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€23,84
voor 3 stuks€35,76
Per stuk€7,95€11,92€4,02/l
Je bespaart €11,92 op 3 stuks
Bush Caractère 12,0%vol 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Bush Caractère 12,0%vol 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€22,34
voor 3 stuks€33,51
Per stuk€7,45€11,17€3,76/l
Je bespaart €11,17 op 3 stuks
Carlsberg 0,0% pils 4x25cl -33%
OKayTot di 6/10

Carlsberg 0,0% pils 4x25cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€8,44
voor 3 stuks€12,66
Per stuk€2,81€4,22€2,81/l
Je bespaart €4,22 op 3 stuks
Cherry Chouffe Cherry 8% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Cherry Chouffe Cherry 8% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,92
voor 3 stuks€23,88
Per stuk€5,31€7,96€4,02/l
Je bespaart €7,96 op 3 stuks
CHICORÉE LEROUX Instant 200g -33%
ColruytTot di 6/10

CHICORÉE LEROUX Instant 200g

-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€12,10
voor 3 stuks€18,15
Per stuk€4,03€6,05€20,15/kg
Je bespaart €6,05 op 3 stuks
Chimay Trappist geel 6,5% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Chimay Trappist geel 6,5% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€4,04/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Chimay Trappist rood 7,0% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Chimay Trappist rood 7,0% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€17,78
voor 3 stuks€26,67
Per stuk€5,93€8,89
Je bespaart €8,89 op 3 stuks
Chimay Trappist tripel 8% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Chimay Trappist tripel 8% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€18,58
voor 3 stuks€27,87
Per stuk€6,19€9,29€3,13/l
Je bespaart €9,29 op 3 stuks
Cornet Oaked Alcohol-Free 0,3% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Cornet Oaked Alcohol-Free 0,3% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€10,30
voor 3 stuks€15,45
Per stuk€3,43€5,15€2,60/l
Je bespaart €5,15 op 3 stuks
Cornet Oaked blond 8,5% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Cornet Oaked blond 8,5% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€17,40
voor 3 stuks€26,10
Per stuk€5,80€8,70€2,93/l
Je bespaart €8,70 op 3 stuks

Alle 954 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over drank met procentkorting

Hoeveel promoties zijn er in drank met procentkorting deze week?

Er zijn 954 actuele promoties in drank met procentkorting, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met procentkorting?

Carrefour, met 595 promoties, gevolgd door Albert Heijn (128) en OKay (85).

Wat is de grootste korting in drank met procentkorting?

-60% op Holland & Barrett Aloë Vera Sap Gember en Kurkuma - 1L bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.