Drank in promotie bij Jumbo

Alle 22 actuele promoties in drank bij Jumbo op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

22 promoties

Aurelion Viognier -50%
JumboTot di 6/10

Aurelion Viognier

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Buttery Chardonnay -50%
JumboTot di 6/10

Buttery Chardonnay

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Château du Grand Soussans Margaux -50%
JumboTot di 6/10

Château du Grand Soussans Margaux

1+1 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 2 stuks€63,96
Per stuk€15,99€31,98
Je bespaart €31,98 op 2 stuks
Hijo de la Luna Cuvee Especial -50%
JumboTot di 6/10

Hijo de la Luna Cuvee Especial

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Il Volpetto Chianti DOCG Riserva -50%
JumboTot di 6/10

Il Volpetto Chianti DOCG Riserva

1+1 gratis
Je betaalt
€14,00
voor 2 stuks€28,00
Per stuk€7,00€14,00
Je bespaart €14,00 op 2 stuks
Innocent shots -50%
JumboTot di 6/10

Innocent shots

1+1 gratis
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€15,62/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
La Gordonne Côtes-de-Provence AOC -50%
JumboTot di 6/10

La Gordonne Côtes-de-Provence AOC

1+1 gratis
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€23,96
Per stuk€5,99€11,98
Je bespaart €11,98 op 2 stuks
Paolo Guidi Barolo DOCG -50%
JumboTot di 6/10

Paolo Guidi Barolo DOCG

1+1 gratis
Je betaalt
€20,98
voor 2 stuks€41,96
Per stuk€10,49€20,98
Je bespaart €20,98 op 2 stuks
Talermedia Rosso veroneso -50%
JumboTot di 6/10

Talermedia Rosso veroneso

1+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 2 stuks€27,96
Per stuk€6,99€13,98
Je bespaart €13,98 op 2 stuks
Caprisun -33%
JumboTot di 6/10

Caprisun

Capri-Sun
2+1 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€14,95/l
Je bespaart €4,48 op 3 stuks
Lipton Ice Tea -33%
JumboTot di 6/10

Lipton Ice Tea

2+1 gratis
Je betaalt
€6,58
voor 3 stuks€9,87
Per stuk€2,19€3,29€2,19/l
Je bespaart €3,29 op 3 stuks
La Place Nespresso koffiecups -25%
JumboTot di 6/10

La Place Nespresso koffiecups

2e halve prijs
Je betaalt
€5,04
voor 20 stuks (2 × 10)€6,72
Per stuk€0,25€0,33
Je bespaart €1,68 op 20 stuks

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij Jumbo

Hoeveel promoties zijn er in drank bij Jumbo deze week?

Er zijn 22 actuele promoties in drank bij Jumbo (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij Jumbo?

-50% op (Antica) Villa delle rose Amarone DOCG bij Jumbo, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij Jumbo?

Gratis erbij: 20 van de 22 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.