Drank met 2+2 gratis

Alle 10 actuele promoties in drank met 2+2 gratis van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

10 promoties

CELSIUS Energiedrank -50%
LidlTot za 3/10

CELSIUS Energiedrank

2+2 gratis
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,78/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius energiedrank — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank — 2 varianten

2+2 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,76/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Lipton – Ice Tea -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Lipton – Ice Tea

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€1,10/l
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L

Evian
2+2 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 4 stuks€22,20
Per stuk€2,77€5,55€0,31/l
Je bespaart €11,10 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Drank met 2+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er in drank met 2+2 gratis deze week?

Er zijn 10 actuele promoties in drank met 2+2 gratis, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met 2+2 gratis?

Delhaize, met 3 promoties, gevolgd door Prik & Tik (3) en Lidl (1).

Wat is de grootste korting in drank met 2+2 gratis?

-50% op CELSIUS Energiedrank bij Lidl, geldig tot 3/10.

Welke promoties in drank met 2+2 gratis lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: CELSIUS Energiedrank bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor in drank met 2+2 gratis?

Gratis erbij: 10 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.