Twinings in promotie

Alle 19 actuele promoties op Twinings op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

19 promoties

Earl Grey Original 200g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Earl Grey Original 200g

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€24,38
voor 3 stuks€36,57
Per stuk€8,13€12,19€40,65/kg
Je bespaart €12,19 op 3 stuks
Earl Grey Russian 150g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Earl Grey Russian 150g

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€23,58
voor 3 stuks€35,37
Per stuk€7,86€11,79€52,40/kg
Je bespaart €11,79 op 3 stuks
Earl Grey tea Original 100g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Earl Grey tea Original 100g

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€12,50
voor 3 stuks€18,75
Per stuk€4,17€6,25€83,40/kg
Je bespaart €6,25 op 3 stuks
English Breakfast tea 100g -33%
CarrefourTot ma 5/10

English Breakfast tea 100g

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€12,50
voor 3 stuks€18,75
Per stuk€4,17€6,25€83,40/kg
Je bespaart €6,25 op 3 stuks
English Breakfast tea 50g -33%
CarrefourTot ma 5/10

English Breakfast tea 50g

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,33€3,49€46,60/kg
Je bespaart €3,49 op 3 stuks
Four red fruits tea 50g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Four red fruits tea 50g

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€66,60/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Infusie Pepermunt 20 Theezakjes -33%
CarrefourTot ma 5/10

Infusie Pepermunt 20 Theezakjes

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€7,30
voor 3 stuks€10,95
Per stuk€2,43€3,65€60,75/kg
Je bespaart €3,65 op 3 stuks
Infusion Citroen Gember 20 Zakjes -33%
CarrefourTot ma 5/10

Infusion Citroen Gember 20 Zakjes

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€9,50
voor 3 stuks€14,25
Per stuk€3,17€4,75€105,66/kg
Je bespaart €4,75 op 3 stuks
KAMILLE INFUSIE 20 theezakjes -33%
CarrefourTot ma 5/10

KAMILLE INFUSIE 20 theezakjes

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€9,50
voor 3 stuks€14,25
Per stuk€3,17€4,75€105,66/kg
Je bespaart €4,75 op 3 stuks
Lady Grey tea 50g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Lady Grey tea 50g

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,33€3,49€46,60/kg
Je bespaart €3,49 op 3 stuks
ROZENBOTTEL & HIBISCUS 20 Theezakjes -33%
CarrefourTot ma 5/10

ROZENBOTTEL & HIBISCUS 20 Theezakjes

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€9,58
voor 3 stuks€14,37
Per stuk€3,19€4,79€106,34/kg
Je bespaart €4,79 op 3 stuks
Sinaasappel- & kaneelthee 50g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Sinaasappel- & kaneelthee 50g

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€66,60/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
The Earl Grey tea 50g -33%
CarrefourTot ma 5/10

The Earl Grey tea 50g

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,33€3,49€46,60/kg
Je bespaart €3,49 op 3 stuks
The Earl Grey tea Cafeïnevrij 50g -33%
CarrefourTot ma 5/10

The Earl Grey tea Cafeïnevrij 50g

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 3 stuks€16,65
Per stuk€3,70€5,55€74,00/kg
Je bespaart €5,55 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Twinings in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Twinings deze week?

Er zijn 19 actuele promoties op Twinings (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Twinings?

-33% op Twinings Honing bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Twinings?

Gratis erbij: 19 van de 19 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.