Verzorging & drogisterij met 2e aan korting

Alle 1.019 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 2e aan korting van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

1.019 promoties

1 Seconde -35%
Di

1 Seconde

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
100% Waterproof Mascara -35%
Di

100% Waterproof Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€5,84€8,99€730,00/l
Je bespaart €6,29 op 2 stuks
60 seconds SuperShine Nagellak -35%
Di

60 seconds SuperShine Nagellak

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€3,90
voor 2 stuks€6,00
Per stuk€1,95€3,00
Je bespaart €2,10 op 2 stuks
Adventskalender -35%
Di

Adventskalender

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€180,70
voor 2 stuks€278,00
Per stuk€90,35€139,00
Je bespaart €97,30 op 2 stuks
Always Fabulous Concealer -35%
Di

Always Fabulous Concealer

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€9,10
voor 2 stuks€14,00
Per stuk€4,55€7,00
Je bespaart €4,90 op 2 stuks
Big Lashes Oh Oui -35%
Di

Big Lashes Oh Oui

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€22,09
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€11,04€16,99€1.577,14/l
Je bespaart €11,89 op 2 stuks
Blush -35%
Di

Blush

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€16,89
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€8,44€12,99
Je bespaart €9,09 op 2 stuks
Bourjois always fabulous -35%
Di

Bourjois always fabulous

2e aan -70%
Je betaalt
€28,59
voor 2 stuks€43,98
Per stuk€14,29€21,99
Je bespaart €15,39 op 2 stuks
Bourjois contour -35%
Di

Bourjois contour

2e aan -70%
Je betaalt
€14,29
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€7,14€10,99
Je bespaart €7,69 op 2 stuks
Bourjois contour clubbing -35%
Di

Bourjois contour clubbing

2e aan -70%
Je betaalt
€14,29
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€7,14€10,99
Je bespaart €7,69 op 2 stuks
Bourjois Gloss Fabuleux -35%
Di

Bourjois Gloss Fabuleux

2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Bourjois twist up the volume -35%
Di

Bourjois twist up the volume

2e aan -70%
Je betaalt
€25,99
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€12,99€19,99€1.623,75/l
Je bespaart €13,99 op 2 stuks
Brow Fiber Oh Oui -35%
Di

Brow Fiber Oh Oui

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Brow Pro Micro Pen -35%
Di

Brow Pro Micro Pen

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€7,80
voor 2 stuks€12,00
Per stuk€3,90€6,00
Je bespaart €4,20 op 2 stuks
Brow Pro Microdefiner Pencil -35%
Di

Brow Pro Microdefiner Pencil

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€16,89
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€8,44€12,99
Je bespaart €9,09 op 2 stuks
Brow Reveal Micro brow pencil -35%
Di

Brow Reveal Micro brow pencil

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€16,89
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€8,44€12,99
Je bespaart €9,09 op 2 stuks
Brow Reveal Précision -35%
Di

Brow Reveal Précision

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€15,59
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€7,79€11,99
Je bespaart €8,39 op 2 stuks
Brow Reveal Push-up Stylingwax -35%
Di

Brow Reveal Push-up Stylingwax

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€22,09
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€11,04€16,99
Je bespaart €11,89 op 2 stuks
Butter Tint Lip Glaze -35%
Di

Butter Tint Lip Glaze

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€19,49
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€9,74€14,99
Je bespaart €10,49 op 2 stuks
Contour Edition -35%
Di

Contour Edition

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€14,29
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€7,14€10,99
Je bespaart €7,69 op 2 stuks
Exaggerate Eye Liner -35%
Di

Exaggerate Eye Liner

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€14,29
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€7,14€10,99
Je bespaart €7,69 op 2 stuks
Extra Super Lash -35%
Di

Extra Super Lash

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99€811,25/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Extra Super Lash -35%
Di

Extra Super Lash

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99€811,25/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Fabuleux Gel -35%
Di

Fabuleux Gel

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99€721,11/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Fabuleux Gel -35%
Di

Fabuleux Gel

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Fabuleux Ink Lacquer -35%
Di

Fabuleux Ink Lacquer

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€22,09
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€11,04€16,99
Je bespaart €11,89 op 2 stuks
Glam'Eyes Day 2 Night -35%
Di

Glam'Eyes Day 2 Night

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€20,79
voor 2 stuks€31,98
Per stuk€10,39€15,99€1.039,00/l
Je bespaart €11,19 op 2 stuks
Glitter High Coverage Nail Polish -35%
Di

Glitter High Coverage Nail Polish

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€5,20
voor 2 stuks€8,00
Per stuk€2,60€4,00
Je bespaart €2,80 op 2 stuks
Healthy mix clean concealer -35%
Di

Healthy mix clean concealer

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Healthy Mix Clean Lip Sorbet -35%
Di

Healthy Mix Clean Lip Sorbet

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€19,49
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€9,74€14,99
Je bespaart €10,49 op 2 stuks
Healthy Mix Clean Powder -35%
Di

Healthy Mix Clean Powder

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€9,10
voor 2 stuks€14,00
Per stuk€4,55€7,00
Je bespaart €4,90 op 2 stuks
Healthy Mix Clean S.O.S -35%
Di

Healthy Mix Clean S.O.S

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€22,09
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€11,04€16,99
Je bespaart €11,89 op 2 stuks
Healthy Mix Clean Vegan -35%
Di

Healthy Mix Clean Vegan

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Healthy Mix Lengthen & Lift Mascara -35%
Di

Healthy Mix Lengthen & Lift Mascara

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99€1.762,86/l
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Healthy Mix Radiant foundation -35%
Di

Healthy Mix Radiant foundation

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€13,00
voor 2 stuks€20,00
Per stuk€6,50€10,00
Je bespaart €7,00 op 2 stuks
Healthy Mix Water Proof Mascara -35%
Di

Healthy Mix Water Proof Mascara

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99€1.234,00/l
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Hide The Blemish -35%
Di

Hide The Blemish

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€5,20
voor 2 stuks€8,00
Per stuk€2,60€4,00
Je bespaart €2,80 op 2 stuks
Holographic Top Coat -35%
Di

Holographic Top Coat

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€7,79
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,89€5,99€324,17/l
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Khôl & Contour -35%
Di

Khôl & Contour

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Kind & Free -35%
Di

Kind & Free

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€10,40
voor 2 stuks€16,00
Per stuk€5,20€8,00
Je bespaart €5,60 op 2 stuks

Alle 1.019 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over verzorging & drogisterij met 2e aan korting

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met 2e aan korting deze week?

Er zijn 1.019 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 2e aan korting, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met 2e aan korting?

Holland & Barrett, met 342 promoties, gevolgd door Kruidvat (298) en Di (281).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij met 2e aan korting?

-35% op BOURJOIS 1 Seconde bij Di.

Welke promoties in verzorging & drogisterij met 2e aan korting lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: GARNIER ULTRA DOUX Conditioner (2 x 250 ml) bij Aldi (tot 1/10), GARNIER ULTRA DOUX Shampoo (2 x 390 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.