Verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij

Alle 613 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij van 13 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

613 promoties

Alvityl Chondroflex 180 Tabletten -50%
Medi-MarketTot do 31/12

Alvityl Chondroflex 180 Tabletten

1+1 gratis
Je betaalt
€52,90
voor 360 stuks (2 × 180)€105,80
Per stuk€0,15€0,30
Je bespaart €52,90 op 360 stuks
Anti-haaruitval Shampoo -50%
Di

Anti-haaruitval Shampoo

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€8,33/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
badbruis hart -50%
HEMATot ma 5/10

badbruis hart

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal alpaca 150g -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal alpaca 150g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€13,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal badzout perzik -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal badzout perzik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal bloem -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal bloem

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal framboos -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal framboos

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal hart aardbeien -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal hart aardbeien

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal ster -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal ster

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal ster watermeloen -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal ster watermeloen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal teddy -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal teddy

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruishart mango -50%
HEMATot ma 5/10

badbruishart mango

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
billen masker cream 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

billen masker cream 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Bio Collagen-Real Deep Mask 1pcs -50%
Di

Bio Collagen-Real Deep Mask 1pcs

BIODANCE
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€102,94/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
bruisbal auto -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal auto

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal badeend aardbei -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal badeend aardbei

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal badeend ananas -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal badeend ananas

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal croissant -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal croissant

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal framboos -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal framboos

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal heelal -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal heelal

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal kersen -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal kersen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal kip -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal kip

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal leeuw -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal leeuw

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal lippen -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal lippen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal octopus -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal octopus

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal schelp met parel -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal schelp met parel

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal strik -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal strik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal strik -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal strik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal taart -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal taart

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal vanille -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal vanille

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal varken 150g -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal varken 150g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€13,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal vis -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal vis

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal zeepaardje -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal zeepaardje

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Chewy Vites Adult — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Chewy Vites Adult — 2 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€17,57
voor 120 stuks (2 × 60)
Per stuk€0,15
Je bespaart €17,57 op 120 stuks
Colgate Extra clean medium tandenborstels -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Extra clean medium tandenborstels

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,49
voor 4 stuks (2 × 2)€2,98
Per stuk€0,37€0,75
Je bespaart €1,49 op 4 stuks
Colgate Max white expert purifying power -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white expert purifying power

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€53,33/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Colgate Max white expert white -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white expert white

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€43,33/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks

Alle 613 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij deze week?

Er zijn 613 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij, bij 13 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij?

Kruidvat, met 401 promoties, gevolgd door HEMA (60) en Albert Heijn (44).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij?

-50% op Adidas Parfum bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke promoties in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer BRONCHO Hoestsiroop 2 in 1 (2 x 120 ml) bij Aldi (tot 3/10), LACTACYD Waslotion (300 ml) bij Aldi (tot 3/10), SANEX Douchegel skin therapy (2 x 450 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij?

Gratis erbij: 613 van de 613 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.