Listerine in promotie

Alle 11 actuele promoties op Listerine van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

11 promoties

Listerine Advanced white -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Listerine Advanced white

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,39
voor 2 stuks€12,78
Per stuk€3,19€6,39€6,38/l
Je bespaart €6,39 op 2 stuks
Listerine Coolmint alcholfree intense -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Listerine Coolmint alcholfree intense

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€7,00/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Listerine Gum protection -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Listerine Gum protection

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€8,00/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Listerine Professional frisse adem -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Listerine Professional frisse adem

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€10,00/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Listerine Total care alcoholfree intense -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Listerine Total care alcoholfree intense

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€8,00/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Listerine in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Listerine deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op Listerine, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Listerine?

Albert Heijn, met 7 promoties, gevolgd door bol (3) en Carrefour (1).

Wat is de grootste korting op Listerine?

-50% op Listerine Advanced white bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Listerine?

Gratis erbij: 7 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.