Promoties bij Colruyt

Alle 295 actuele promoties bij Colruyt op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

295 promoties

ALPRO Natuur Greek style 400g -50%
ColruytTot di 6/10

ALPRO Natuur Greek style 400g

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl -50%
ColruytTot di 6/10

BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€4,67/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
BONI hummus piquillo 175g -50%
ColruytTot wo 7/10

BONI hummus piquillo 175g

Boni Selection Plan't
1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€8,00/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
BONI Noedels Volkoren 2x150g -50%
ColruytTot za 24/10

BONI Noedels Volkoren 2x150g

Boni Selection
-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€1,49
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,74€1,49€4,93/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Bosto Steamed — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Bosto Steamed — 2 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,99
voor 2 stuks
Per stuk€1,50€7,50/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Campina Volle melk extra proteine -50%
ColruytTot di 6/10

Campina Volle melk extra proteine

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,10
voor 2 stuks€4,20
Per stuk€1,05€2,10€1,05/l
Je bespaart €2,10 op 2 stuks
Celsius energiedrank — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank — 2 varianten

2+2 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,76/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Chewy Vites Adult — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Chewy Vites Adult — 2 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€17,57
voor 120 stuks (2 × 60)
Per stuk€0,15
Je bespaart €17,57 op 120 stuks
Danone Yoghurt — 4 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Danone Yoghurt — 4 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,29
voor 2 stuks
Per stuk€1,15€2,61/kg
Je bespaart €2,29 op 2 stuks
Hak Brik — 3 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Hak Brik — 3 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€1,75
voor 2 stuks€3,50
Per stuk€0,88€1,75€2,32/kg
Je bespaart €1,75 op 2 stuks
Kult Water Kefir — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Kult Water Kefir — 2 varianten

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,59
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €2,59 op 2 stuks
POTATO CH. zoete aardappel kruiden 650g -50%
ColruytTot di 6/10

POTATO CH. zoete aardappel kruiden 650g

The Potato Chef
1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€2,92/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
SHELMA mousse multibox 12x85g -50%
ColruytTot di 6/10

SHELMA mousse multibox 12x85g

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€9,79
voor 2 stuks€19,58
Per stuk€4,89€9,79
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
VICI premium surimi sticks 150g -50%
ColruytTot di 6/10

VICI premium surimi sticks 150g

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€3,39
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€1,70€3,39€11,33/kg
Je bespaart €3,39 op 2 stuks
WHISKAS Catmilk 3x200ml -50%
ColruytTot di 6/10

WHISKAS Catmilk 3x200ml

-25% vanaf 2 st / -50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35€3,62/l
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Alpro: braden & bakken en soja smeren -35%
ColruytTot di 6/10

Alpro: braden & bakken en soja smeren

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,87
voor 2 stuks
Per stuk€1,44€2,88/kg
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
DESPERADOS Original 5,9% 6x33cl -35%
ColruytTot di 6/10

DESPERADOS Original 5,9% 6x33cl

-15% vanaf 2 st / -35% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€20,18
voor 4 stuks€31,04
Per stuk€5,04€7,76€2,55/l
Je bespaart €10,86 op 4 stuks
Fama bakken en braden — 2 varianten -35%
ColruytTot di 6/10

Fama bakken en braden — 2 varianten

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,72
voor 2 stuks
Per stuk€1,36€2,72/kg
Je bespaart €1,46 op 2 stuks

Alle 295 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties bij Colruyt

Hoeveel promoties zijn er bij Colruyt deze week?

Er zijn 295 actuele promoties bij Colruyt (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting bij Colruyt?

-50% op ALPRO Natuur Greek style 400g bij Colruyt, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor bij Colruyt?

% korting: 148 van de 295 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.