Sheba in promotie

Alle 40 actuele promoties op Sheba van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

40 promoties

Filets Fijne Kipreepjes 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Fijne Kipreepjes 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Filets Gevogelte met Zalm 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Gevogelte met Zalm 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Filets Kip met Duurzame Tonijn 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Kip met Duurzame Tonijn 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Filets Witvis 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Witvis 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Sheba Creamy snacks | Zalm -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Sheba Creamy snacks | Zalm

3+3 gratis
Je betaalt
€18,75
voor 6 stuks€37,50
Per stuk€3,12€6,25€28,89/kg
Je bespaart €18,75 op 6 stuks
Sheba Kattensnacks | Creamy | Zalm -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Sheba Kattensnacks | Creamy | Zalm

3+3 gratis
Je betaalt
€8,37
voor 6 stuks€16,74
Per stuk€1,40€2,79€29,17/kg
Je bespaart €8,37 op 6 stuks
Sheba Classics paté met kip vlootje 85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba Classics paté met kip vlootje 85g

-25% vanaf 20 stmet Xtra
Je betaalt
€14,85
voor 20 stuks€19,80
Per stuk€0,74€0,99€8,71/kg
Je bespaart €4,95 op 20 stuks
Sheba Classics terrine kalf & kip 85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba Classics terrine kalf & kip 85g

-25% vanaf 20 stmet Xtra
Je betaalt
€14,85
voor 20 stuks€19,80
Per stuk€0,74€0,99€8,71/kg
Je bespaart €4,95 op 20 stuks
Sheba collect.traiteur selectie 12x85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba collect.traiteur selectie 12x85g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€15,88
voor 2 stuks€21,18
Per stuk€7,94€10,59€7,78/kg
Je bespaart €5,30 op 2 stuks
Sheba delicatesse gevogelte 85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba delicatesse gevogelte 85g

-25% vanaf 20 stmet Xtra
Je betaalt
€14,85
voor 20 stuks€19,80
Per stuk€0,74€0,99€8,71/kg
Je bespaart €4,95 op 20 stuks
Sheba gevogelte pouch 40x85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba gevogelte pouch 40x85g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€35,03
voor 2 stuks€46,70
Per stuk€17,51€23,35€5,15/kg
Je bespaart €11,67 op 2 stuks
Sheba kat real soup kip pouch 4x40g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba kat real soup kip pouch 4x40g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,52
voor 2 stuks€8,70
Per stuk€3,26€4,35€20,37/kg
Je bespaart €2,18 op 2 stuks
Sheba mini filets kip-kal vlootje 85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba mini filets kip-kal vlootje 85g

-25% vanaf 20 stmet Xtra
Je betaalt
€14,25
voor 20 stuks€19,00
Per stuk€0,71€0,95€8,35/kg
Je bespaart €4,75 op 20 stuks
Sheba mini filets saus gev. pouch 4x85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba mini filets saus gev. pouch 4x85g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,23
voor 2 stuks€8,30
Per stuk€3,11€4,15€9,15/kg
Je bespaart €2,07 op 2 stuks
Sheba pouch kat taste of Tokyo 6x50g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba pouch kat taste of Tokyo 6x50g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€9,73/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
Sheba Saus

Promoties laden…

Vragen over Sheba in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Sheba deze week?

Er zijn 40 actuele promoties op Sheba, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Sheba?

Aveve, met 16 promoties, gevolgd door OKay (11) en Carrefour (5).

Wat is de grootste korting op Sheba?

-50% op Sheba Filets Fijne Kipreepjes 60 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Sheba?

% korting: 17 van de 40 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.