Kattenvoeding in promotie

Alle 27 actuele promoties op kattenvoeding van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

27 promoties

Gold Kattenvoeding -33%
Purina ONE Kattenvoeding -25%
Gourmet Kattenvoeding -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Gourmet Kattenvoeding

Je betaalt
vanaf€1,64
voor 2 stuks
Per stuk€0,82vanaf €6,68/kg
Je bespaart €0,55 op 2 stuks
Kattenvoeding Sterilcat Kalkoen 8x85g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Kattenvoeding Sterilcat Kalkoen 8x85g

Purina ONE
2e aan -50%
Je betaalt
€10,94
voor 2 stuks€14,58
Per stuk€5,47€7,29€8,04/kg
Je bespaart €3,64 op 2 stuks
Purina ONE Kattenvoeding -25%
Gourmet Gold -50%
JumboTot di 6/10

Gourmet Gold

1+1 gratis
Je betaalt
€0,99
voor 2 stuks€1,98
Per stuk€0,49€0,99€5,76/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Friskies -25%
JumboTot di 6/10

Friskies

2e halve prijs
Je betaalt
€8,39
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,20€5,59€2,80/kg
Je bespaart €2,80 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Kattenvoeding in promotie

Hoeveel promoties zijn er op kattenvoeding deze week?

Er zijn 27 actuele promoties op kattenvoeding, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op kattenvoeding?

Delhaize, met 13 promoties, gevolgd door Carrefour (10) en Jumbo (2).

Wat is de grootste korting op kattenvoeding?

-50% op CACHET Droge kattenvoeding (2 x 1 kg) bij Aldi, geldig tot 3/10.

Welke promoties op kattenvoeding lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: CACHET Droge kattenvoeding (2 x 1 kg) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op kattenvoeding?

2e aan korting: 15 van de 27 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.