Gevogelte in promotie

Alle 35 actuele promoties op gevogelte van 11 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

35 promoties

Iglo Ping & klaar gegrilde kipfilet -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Ping & klaar gegrilde kipfilet

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€8,97/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Kippenchipolata's, 4 st. (2 x 1 kg) -50%
AldiVanaf ma 5/10

Kippenchipolata's, 4 st. (2 x 1 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€8,69
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€4,34€8,69€4,35/kg
Je bespaart €8,69 op 2 stuks
Okay kip ham-kaas 2x150g -50%
OKayTot di 6/10

Okay kip ham-kaas 2x150g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,79
voor 2 stuks€11,58
Per stuk€2,90€5,79€19,33/kg
Je bespaart €5,79 op 2 stuks
Kippenborstfilet (2 kg) -43%
AldiVanaf ma 5/10

Kippenborstfilet (2 kg)

-43%
Je betaalt
€13,99
voor 1 stuk€24,97
Per kg€7,00€12,49
Je bespaart €10,98
HER KNACKI Kip 6St 280g -33%
CarrefourTot ma 12/10

HER KNACKI Kip 6St 280g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,50
voor 3 stuks€8,25
Per stuk€1,83€2,75€8,72/kg
Je bespaart €2,75 op 3 stuks
The Market Kip Croc Krokant 250 g -33%
CarrefourTot di 6/10

The Market Kip Croc Krokant 250 g

Carrefour
2+1 gratis
Je betaalt
€9,00
voor 3 stuks€13,50
Per stuk€3,00€4,50€12,00/kg
Je bespaart €4,50 op 3 stuks
Kipfiletreepjes (500 g) -30%
AldiVanaf ma 5/10

Kipfiletreepjes (500 g)

-30%
Je betaalt
€4,89
voor 1 stuk€6,99
Per kg€9,78€13,98
Je bespaart €2,10
Kippenblokjes voor wok -30%
IntermarchéTot zo 4/10

Kippenblokjes voor wok

-30%
Je betaalt
€9,78
voor 1 stuk€13,98
Per kg€9,78€13,98
Je bespaart €4,20
Kippenborstfilet XXL -29%
LidlTot za 3/10

Kippenborstfilet XXL

-29%
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€14,09
Per kg€6,66€9,39
Je bespaart €4,10
6 cordons bleus de poulet -25%
PicardTot zo 11/10

6 cordons bleus de poulet

Picard
-€2,10 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€6,30
voor 1 stuk€8,40
Per kg€14,00€18,67
Je bespaart €2,10
Aiguillettes de poulet, 7 à 11 pièces -25%
PicardTot zo 11/10

Aiguillettes de poulet, 7 à 11 pièces

Picard
-€2,15 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€6,45
voor 1 stuk€8,60
Per kg€23,88€31,84
Je bespaart €2,15
Delhaize Haasjes | Kip -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Haasjes | Kip

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€9,68
voor 2 stuks€12,90
Per stuk€4,84€6,45€9,67/kg
Je bespaart €3,22 op 2 stuks
Delhaize Kipfilet | BIO -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Kipfilet | BIO

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€6,98
voor 2 stuks€9,30
Per stuk€3,49€4,65€23,26/kg
Je bespaart €2,32 op 2 stuks
Kipkorn® Originals 4x60g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Kipkorn® Originals 4x60g

Mora
2e aan -50%
Je betaalt
€8,18
voor 2 stuks€10,90
Per stuk€4,09€5,45€17,04/kg
Je bespaart €2,72 op 2 stuks
Kippenonderbouten XXL -23%
LidlTot za 3/10

Kippenonderbouten XXL

-23%
Je betaalt
€3,79
voor 1 stuk€4,98
Per kg€3,79€4,98
Je bespaart €1,19
DELUXE Eendenborstfilet -20%
LidlTot za 3/10

DELUXE Eendenborstfilet

-20%
Je betaalt
€4,79
voor 1 stuk€5,99
Per kg€15,97€19,97
Je bespaart €1,20
Gebakken kippengrillworst met jonge gouda -18%
Bon'ApTot di 6/10

Gebakken kippengrillworst met jonge gouda

Vanaf 6 pakken: €3,29/pak
Je betaalt
€19,74
voor 6 stuks€23,94
Per stuk€3,29€3,99€23,50/kg
Je bespaart €4,20 op 6 stuks
gebraden kip met saus -11%
SparTot wo 7/10

gebraden kip met saus

Promo
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€8,99
Je bespaart €1,00
Plukon Kipdrumsticks bel -7%
Albert HeijnTot zo 4/10

Plukon Kipdrumsticks bel

2 voor €4,99met Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,50€2,69€4,17/kg
Je bespaart €0,39 op 2 stuks
The Market Kipfilet 150 g -5%
CarrefourTot do 31/12

The Market Kipfilet 150 g

Carrefour
3 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 3 stuks€10,50
Per stuk€3,33€3,50€22,20/kg
Je bespaart €0,50 op 3 stuks
kalkoensneden
Colruyt

kalkoensneden

Actieprijs
Je betaalt per kg
€9,99/kg
Kip curry
Bon'ApTot di 6/10

Kip curry

Promo: 11.37/kg. Max. 4 stuks/klant
Je betaalt per kg
€11,37/kg
€14,90/kg
kippenblokjes
SparTot wo 7/10

kippenblokjes

500g + 500g gratis
Je betaalt per kg
€7,49/kg
€14,99/kg
Kippenblokjes 500g
Colruyt

Kippenblokjes 500g

Actieprijs
Je betaalt
€4,67
voor 1 stuk
Per kg€9,34
DELUXE Kwartels
LidlTot za 3/10

DELUXE Kwartels

Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk
Per kg€13,32
Kalkoenbout
LidlTot za 3/10

Kalkoenbout

Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk
Per kg€4,99

Promoties laden…

Vragen over Gevogelte in promotie

Hoeveel promoties zijn er op gevogelte deze week?

Er zijn 35 actuele promoties op gevogelte, bij 11 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op gevogelte?

Aldi, met 6 promoties, gevolgd door Carrefour (6) en Lidl (6).

Wat is de grootste korting op gevogelte?

-50% op Crunchies kip-kalkoen, 10 st. (2 x 400 g) bij Aldi, geldig tot 3/10.

Welke promoties op gevogelte lopen binnenkort af?

6 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Crunchies kip-kalkoen, 10 st. (2 x 400 g) bij Aldi (tot 3/10), Kippenborstfilet XXL bij Lidl (tot 3/10), Kippenonderbouten XXL bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op gevogelte?

% korting: 10 van de 35 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.