Huishouden vanaf 20% korting

Alle 897 actuele promoties in huishouden met minstens 20% korting van 30 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

897 promoties

Kom kerstboom 14cm -75%
Happyland

Kom kerstboom 14cm

Koopje!
Je betaalt
€2,00
voor 1 stuk€7,95
Je bespaart €5,95
Robijn Wasparfum | Puur | Zacht -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Robijn Wasparfum | Puur | Zacht

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€6,99
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€2,33€6,99€6,81/l
Je bespaart €13,98 op 3 stuks
Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon | -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon |

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,65
voor 138 stuks (3 × 46)€70,95
Per stuk€0,17€0,51
Je bespaart €47,30 op 138 stuks
Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€18,15
voor 3 stuks€54,45
Per stuk€6,05€18,15€4,03/l
Je bespaart €36,30 op 3 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant shine -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant shine

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€11,79
voor 48 stuks (3 × 16)€35,37
Per stuk€0,25€0,75
Je bespaart €23,58 op 48 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€17,45
voor 78 stuks (3 × 26)€52,35
Per stuk€0,22€0,66
Je bespaart €34,90 op 78 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€12,99
voor 54 stuks (3 × 18)€38,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €25,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,99
voor 114 stuks (3 × 38)€71,97
Per stuk€0,21€0,63
Je bespaart €47,98 op 114 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€14,99
voor 54 stuks (3 × 18)€44,97
Per stuk€0,28€0,84
Je bespaart €29,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€27,00
voor 114 stuks (3 × 38)€80,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €53,97 op 114 stuks
Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€8,29
voor 3 stuks€24,87
Per stuk€2,76€8,29€2,76/l
Je bespaart €16,58 op 3 stuks
Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 3 stuks€7,05
Per stuk€0,78€2,35€0,78/kg
Je bespaart €4,70 op 3 stuks
My Cup set in bladmotief -67%
Happyland

My Cup set in bladmotief

Salt & Pepper
Koopje!
Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk€14,95
Je bespaart €9,96
Bord kerstboom 16cm -66%
Happyland

Bord kerstboom 16cm

Koopje!
Je betaalt
€2,00
voor 1 stuk€5,95
Je bespaart €3,95
Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit -60%
KruidvatTot zo 4/10

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit

Airwick
2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€5,98
voor 5 stuks€14,95
Per stuk€1,20€2,99
Je bespaart €8,97 op 5 stuks
Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

2+3 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€33,98
voor 5 stuks
Per stuk€6,80
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ariel -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ariel

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Fris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Fris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Katoenfris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Katoenfris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ocean Breeze -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ocean Breeze

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Zeebries -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Zeebries

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Perles | Us Fresh -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Perles | Us Fresh

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,98
voor 5 stuks€22,45
Per stuk€1,80€4,49€2,25/l
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€1,60/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks

Alle 897 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden vanaf 20% korting

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met minstens 20% korting deze week?

Er zijn 897 actuele promoties in huishouden met minstens 20% korting, bij 30 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met minstens 20% korting?

Happyland, met 116 promoties, gevolgd door Carrefour (108) en Kruidvat (104).

Welke promoties in huishouden met minstens 20% korting lopen binnenkort af?

6 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10), HARPIC Wc-reiniger, 2 st. (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 596 van de 897 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 301 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met minstens 20% korting?

Gratis erbij: 344 van de 897 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.