Huishouden met 1+1 gratis

Alle 114 actuele promoties in huishouden met 1+1 gratis van 14 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

114 promoties

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiLaatste dag

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€2,66/l
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Badkamer reiniger -50%
Di

Badkamer reiniger

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Soupline Wasverzachter -50%
Dash 3in1 pods color bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 3in1 pods color bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€19,99
voor 52 stuks (2 × 26)€39,98
Per stuk€0,38€0,76
Je bespaart €19,99 op 52 stuks
Dash 3in1 pods original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 3in1 pods original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€15,99
voor 52 stuks (2 × 26)€31,98
Per stuk€0,31€0,62
Je bespaart €15,99 op 52 stuks
Dash 3in1 pods original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 3in1 pods original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,23
voor 30 stuks (2 × 15)€18,46
Per stuk€0,31€0,62
Je bespaart €9,23 op 30 stuks
Dash 4in1 platinum pods original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 4in1 platinum pods original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€22,39
voor 52 stuks (2 × 26)€44,78
Per stuk€0,43€0,86
Je bespaart €22,39 op 52 stuks
Dash 4in1 platinum pods zeebries bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 4in1 platinum pods zeebries bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€21,99
voor 52 stuks (2 × 26)€43,98
Per stuk€0,42€0,84
Je bespaart €21,99 op 52 stuks
Dash Color bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Color bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | + Lenor | Amber & Orchidee -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | + Lenor | Amber & Orchidee

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | + Lenor | Zeebries -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | + Lenor | Zeebries

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | +Lenor | Katoenfris -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | +Lenor | Katoenfris

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | Platinum | Kleuren -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Platinum | Kleuren

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | Platinum | Orginal -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Platinum | Orginal

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | Regular -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Regular

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€18,99
voor 52 stuks (2 × 26)€37,98
Per stuk€0,36€0,72
Je bespaart €18,99 op 52 stuks
Dash Pods | Regular | Maxi Pack -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Regular | Maxi Pack

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,99
voor 88 stuks (2 × 44)€59,98
Per stuk€0,34€0,68
Je bespaart €29,99 op 88 stuks
Dash Pods | Stralende kleuren -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Stralende kleuren

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,99
voor 52 stuks (2 × 26)€39,98
Per stuk€0,38€0,76
Je bespaart €19,99 op 52 stuks
Dash Pods | Stralende kleuren -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Stralende kleuren

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,99
voor 88 stuks (2 × 44)€59,98
Per stuk€0,34€0,68
Je bespaart €29,99 op 88 stuks
Dash Poeder original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Poeder original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€13,99
voor 50 stuks (2 × 25)€27,98
Per stuk€0,28€0,56
Je bespaart €13,99 op 50 stuks
Dash Vloeibaar platinum amber orchidee bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum amber orchidee bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€16,99
voor 60 stuks (2 × 30)€33,98
Per stuk€0,28€0,56
Je bespaart €16,99 op 60 stuks
Dash Vloeibaar platinum kleur bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum kleur bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€17,99
voor 60 stuks (2 × 30)€35,98
Per stuk€0,30€0,60
Je bespaart €17,99 op 60 stuks
Dash Vloeibaar platinum original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€14,49
voor 60 stuks (2 × 30)€28,98
Per stuk€0,24€0,48
Je bespaart €14,49 op 60 stuks
Dash Vloeibaar platinum zeebries bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum zeebries bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€17,99
voor 60 stuks (2 × 30)€35,98
Per stuk€0,30€0,60
Je bespaart €17,99 op 60 stuks
Dash Wasmiddel -50%
Dettol Reiniger | Machine | 2X250ML -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Dettol Reiniger | Machine | 2X250ML

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€8,59
voor 4 stuks (2 × 2)€17,18
Per stuk€2,15€4,31
Je bespaart €8,59 op 4 stuks
Dettol Toevoeging bij de was | Fris -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Dettol Toevoeging bij de was | Fris

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,49
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€2,75€5,49€3,67/l
Je bespaart €5,49 op 2 stuks
Dettol Toevoeging bij de was | Fris -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Dettol Toevoeging bij de was | Fris

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€2,40/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Dreft Afwasmiddel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Afwasmiddel

Je betaalt
vanaf€2,69
voor 2 stuks
Per stuk€1,34vanaf €3,83/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Dreft handafwas naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Dreft handafwas naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€3,96/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Dreft Vaatwastabletten -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Vaatwastabletten

Je betaalt
vanaf€12,99
voor 2 stuks
Per stuk€6,50vanaf €0,23/st
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Dreft Platinum vaatwascapsules citroen -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Platinum vaatwascapsules citroen

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€17,59
voor 78 stuks (2 × 39)€35,18
Per stuk€0,23€0,46
Je bespaart €17,59 op 78 stuks

Alle 114 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden met 1+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met 1+1 gratis deze week?

Er zijn 114 actuele promoties in huishouden met 1+1 gratis, bij 14 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met 1+1 gratis?

Albert Heijn, met 34 promoties, gevolgd door Delhaize (30) en Hubo (17).

Wat is de grootste korting in huishouden met 1+1 gratis?

-50% op AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi, geldig tot 1/10.

Welke promoties in huishouden met 1+1 gratis lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met 1+1 gratis?

Gratis erbij: 114 van de 114 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.