Huishouden in promotie bij Albert Heijn

Alle 55 actuele promoties in huishouden bij Albert Heijn op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

55 promoties

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,98
voor 5 stuks€22,45
Per stuk€1,80€4,49€2,25/l
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€1,60/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Ariel 4in1 pods+ ultra wasmiddelcapsules -56%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ariel 4in1 pods+ ultra wasmiddelcapsules

Voor €9,99met Bonuskaart
Je betaalt
€9,99
voor 26 stuks€22,99
Per stuk€0,38€0,87
Je bespaart €13,00 op 26 stuks
Ariel Pods color the big one wascapsules -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ariel Pods color the big one wascapsules

Voor €9,99met Bonuskaart
Je betaalt
€9,99
voor 15 stuks€19,99
Per stuk€0,67€1,34
Je bespaart €10,00 op 15 stuks
Ariel Poeder -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ariel Poeder

Voor €9,99met Bonuskaart
+1 variant
Je betaalt
€9,99
voor 25 stuks€19,99
Per stuk€0,40€0,80
Je bespaart €10,00 op 25 stuks
Dash 3in1 pods color bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 3in1 pods color bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€19,99
voor 52 stuks (2 × 26)€39,98
Per stuk€0,38€0,76
Je bespaart €19,99 op 52 stuks
Dash 3in1 pods original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 3in1 pods original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€15,99
voor 52 stuks (2 × 26)€31,98
Per stuk€0,31€0,62
Je bespaart €15,99 op 52 stuks
Dash 3in1 pods original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 3in1 pods original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,23
voor 30 stuks (2 × 15)€18,46
Per stuk€0,31€0,62
Je bespaart €9,23 op 30 stuks
Dash 4in1 platinum pods original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 4in1 platinum pods original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€22,39
voor 52 stuks (2 × 26)€44,78
Per stuk€0,43€0,86
Je bespaart €22,39 op 52 stuks
Dash 4in1 platinum pods zeebries bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 4in1 platinum pods zeebries bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€21,99
voor 52 stuks (2 × 26)€43,98
Per stuk€0,42€0,84
Je bespaart €21,99 op 52 stuks
Dash Color bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Color bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Poeder original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Poeder original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€13,99
voor 50 stuks (2 × 25)€27,98
Per stuk€0,28€0,56
Je bespaart €13,99 op 50 stuks
Dash Vloeibaar platinum amber orchidee bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum amber orchidee bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€16,99
voor 60 stuks (2 × 30)€33,98
Per stuk€0,28€0,56
Je bespaart €16,99 op 60 stuks
Dash Vloeibaar platinum kleur bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum kleur bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€17,99
voor 60 stuks (2 × 30)€35,98
Per stuk€0,30€0,60
Je bespaart €17,99 op 60 stuks
Dash Vloeibaar platinum original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€14,49
voor 60 stuks (2 × 30)€28,98
Per stuk€0,24€0,48
Je bespaart €14,49 op 60 stuks
Dash Vloeibaar platinum zeebries bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum zeebries bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€17,99
voor 60 stuks (2 × 30)€35,98
Per stuk€0,30€0,60
Je bespaart €17,99 op 60 stuks
Dreft Afwasmiddel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Afwasmiddel

Je betaalt
vanaf€2,69
voor 2 stuks
Per stuk€1,34vanaf €3,83/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Dreft Vaatwastabletten -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Vaatwastabletten

Je betaalt
vanaf€12,99
voor 2 stuks
Per stuk€6,50vanaf €0,23/st
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Dreft Platinum vaatwascapsules citroen -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Platinum vaatwascapsules citroen

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€17,59
voor 78 stuks (2 × 39)€35,18
Per stuk€0,23€0,46
Je bespaart €17,59 op 78 stuks
Witte Reus Kracht actief bloesem -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Witte Reus Kracht actief bloesem

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Robijn Wasverzachter kokos -46%
Albert HeijnTot zo 4/10

Robijn Wasverzachter kokos

Voor €3,49met Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 38 stuks€6,49
Per stuk€0,09€0,17
Je bespaart €3,00 op 38 stuks

Alle 55 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Albert Heijn

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Albert Heijn deze week?

Er zijn 55 actuele promoties in huishouden bij Albert Heijn (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Albert Heijn?

-61% op Robijn Wasverzachter bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Albert Heijn?

Gratis erbij: 37 van de 55 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.