Huishouden in promotie bij Holland & Barrett

Alle 32 actuele promoties in huishouden bij Holland & Barrett op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

32 promoties

Biotona Matcha Bamboo Doseerlepel -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Matcha Bamboo Doseerlepel

Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
Je betaalt
€1,79
voor 1 stuk€3,59
Je bespaart €1,80
Agatha's Bester Theelepel Klem -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Agatha's Bester Theelepel Klem

2e product 50% korting
Je betaalt
€7,94
voor 2 stuks€10,58
Per stuk€3,97€5,29
Je bespaart €2,64 op 2 stuks
BBODY Drinkfles Beige - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BBODY Drinkfles Beige - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€35,98
voor 2 stuks€47,98
Per stuk€17,99€23,99
Je bespaart €12,00 op 2 stuks
BBODY Drinkfles Lichtblauw - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BBODY Drinkfles Lichtblauw - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€35,98
voor 2 stuks€47,98
Per stuk€17,99€23,99
Je bespaart €12,00 op 2 stuks
Bottle Up Waterfles Donkerblauw - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Bottle Up Waterfles Donkerblauw - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,04
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€4,04/l
Je bespaart €1,34 op 2 stuks
Bottle Up Waterfles Roze - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Bottle Up Waterfles Roze - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,04
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€4,04/l
Je bespaart €1,34 op 2 stuks
Lock & Lock Tea Bottle - 690ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lock & Lock Tea Bottle - 690ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€10,86/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Holland & Barrett

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Holland & Barrett deze week?

Er zijn 32 actuele promoties in huishouden bij Holland & Barrett (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Holland & Barrett?

-50% op Biotona Matcha Bamboo Doseerlepel bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Holland & Barrett?

2e aan korting: 29 van de 32 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.