Huishouden in promotie bij Delhaize

Alle 104 actuele promoties in huishouden bij Delhaize op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

104 promoties

Robijn Wasparfum | Puur | Zacht -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Robijn Wasparfum | Puur | Zacht

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€6,99
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€2,33€6,99€6,81/l
Je bespaart €13,98 op 3 stuks
Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon | -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon |

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,65
voor 138 stuks (3 × 46)€70,95
Per stuk€0,17€0,51
Je bespaart €47,30 op 138 stuks
Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€18,15
voor 3 stuks€54,45
Per stuk€6,05€18,15€4,03/l
Je bespaart €36,30 op 3 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant shine -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant shine

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€11,79
voor 48 stuks (3 × 16)€35,37
Per stuk€0,25€0,75
Je bespaart €23,58 op 48 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€17,45
voor 78 stuks (3 × 26)€52,35
Per stuk€0,22€0,66
Je bespaart €34,90 op 78 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€12,99
voor 54 stuks (3 × 18)€38,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €25,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,99
voor 114 stuks (3 × 38)€71,97
Per stuk€0,21€0,63
Je bespaart €47,98 op 114 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€14,99
voor 54 stuks (3 × 18)€44,97
Per stuk€0,28€0,84
Je bespaart €29,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€27,00
voor 114 stuks (3 × 38)€80,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €53,97 op 114 stuks
Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€8,29
voor 3 stuks€24,87
Per stuk€2,76€8,29€2,76/l
Je bespaart €16,58 op 3 stuks
Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 3 stuks€7,05
Per stuk€0,78€2,35€0,78/kg
Je bespaart €4,70 op 3 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ariel -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ariel

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Fris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Fris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Katoenfris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Katoenfris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ocean Breeze -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ocean Breeze

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Zeebries -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Zeebries

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Perles | Us Fresh -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Perles | Us Fresh

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Dash Pods | + Lenor | Amber & Orchidee -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | + Lenor | Amber & Orchidee

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | + Lenor | Zeebries -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | + Lenor | Zeebries

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | +Lenor | Katoenfris -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | +Lenor | Katoenfris

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | Platinum | Kleuren -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Platinum | Kleuren

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | Platinum | Orginal -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Platinum | Orginal

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | Regular -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Regular

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€18,99
voor 52 stuks (2 × 26)€37,98
Per stuk€0,36€0,72
Je bespaart €18,99 op 52 stuks
Dash Pods | Regular | Maxi Pack -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Regular | Maxi Pack

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,99
voor 88 stuks (2 × 44)€59,98
Per stuk€0,34€0,68
Je bespaart €29,99 op 88 stuks
Dash Pods | Stralende kleuren -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Stralende kleuren

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,99
voor 52 stuks (2 × 26)€39,98
Per stuk€0,38€0,76
Je bespaart €19,99 op 52 stuks
Dash Pods | Stralende kleuren -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Stralende kleuren

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,99
voor 88 stuks (2 × 44)€59,98
Per stuk€0,34€0,68
Je bespaart €29,99 op 88 stuks
Dash Wasmiddel -50%
Dettol Reiniger | Machine | 2X250ML -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Dettol Reiniger | Machine | 2X250ML

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€8,59
voor 4 stuks (2 × 2)€17,18
Per stuk€2,15€4,31
Je bespaart €8,59 op 4 stuks
Dettol Toevoeging bij de was | Fris -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Dettol Toevoeging bij de was | Fris

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,49
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€2,75€5,49€3,67/l
Je bespaart €5,49 op 2 stuks
Dettol Toevoeging bij de was | Fris -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Dettol Toevoeging bij de was | Fris

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€2,40/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Eau Ecarlate Decolor Stop Max Protect -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Eau Ecarlate Decolor Stop Max Protect

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,15
voor 44 stuks (2 × 22)€10,30
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €5,15 op 44 stuks
Prisma Car | Shampoo -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Prisma Car | Shampoo

-50%
Je betaalt
€1,87
voor 1 stuk€3,75
Je bespaart €1,88

Alle 104 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Delhaize

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Delhaize deze week?

Er zijn 104 actuele promoties in huishouden bij Delhaize (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Delhaize?

-67% op Robijn Wasparfum | Puur | Zacht bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Delhaize?

% korting: 57 van de 104 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.