Huishouden in promotie bij Carrefour

Alle 156 actuele promoties in huishouden bij Carrefour op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

156 promoties

Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
4in1 Discs Color 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Color 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 25WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 25WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
Antitartre 750ml/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Antitartre 750ml/12 BE

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,70
voor 4 stuks€15,40
Per stuk€1,93€3,85€2,57/l
Je bespaart €7,70 op 4 stuks
AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6 -50%
CarrefourTot ma 12/10

AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6

Glade
2+2 gratis
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Soupline Wasverzachter -50%
Dreft Afwasmiddel -50%
CarrefourTot ma 5/10

Dreft Afwasmiddel

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €3,90/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Dessertbord 18CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 18CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 6 stuks€5,94
Per stuk€0,49€0,99
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Diep Bord 20CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Diep Bord 20CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 6 stuks€5,94
Per stuk€0,49€0,99
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Dubbele Houder voor Blauwmiddel -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dubbele Houder voor Blauwmiddel

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€10,38
voor 4 stuks€20,76
Per stuk€2,60€5,19
Je bespaart €10,38 op 4 stuks
Eau Verte duo 72g/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Eau Verte duo 72g/12 BE

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€9,18
voor 4 stuks€18,36
Per stuk€2,29€4,59€31,81/kg
Je bespaart €9,18 op 4 stuks
Fresh Boost Floral 32g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Boost Floral 32g

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€55,94/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Fresh Boost Marine 32g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Boost Marine 32g

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€55,94/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Fresh Disc Blauw Navulling 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Blauw Navulling 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€17,18
voor 4 stuks€34,36
Per stuk€4,29€8,59€59,58/l
Je bespaart €17,18 op 4 stuks
Fresh Disc Limoenfris Navulling 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Limoenfris Navulling 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€18,90
voor 4 stuks€37,80
Per stuk€4,72€9,45€65,56/l
Je bespaart €18,90 op 4 stuks
Fresh Disc Marine Houder 36ml/10 -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Marine Houder 36ml/10

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€11,30
voor 4 stuks€22,60
Per stuk€2,83€5,65€78,61/l
Je bespaart €11,30 op 4 stuks
Fresh Disc Marine Navulling 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Marine Navulling 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€16,78
voor 4 stuks€33,56
Per stuk€4,20€8,39€28,00/kg
Je bespaart €16,78 op 4 stuks
Fresh Disc Navulling Lavendel 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Navulling Lavendel 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€16,50
voor 4 stuks€33,00
Per stuk€4,12€8,25€57,22/l
Je bespaart €16,50 op 4 stuks
Intank Marine 50g/12 BE. -50%
CarrefourTot ma 12/10

Intank Marine 50g/12 BE.

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35€43,40/kg
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Kom 15CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Kom 15CM Blauw -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Blauw

Carrefour Home
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Kom 15CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Groen

Carrefour Home
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
MaxPower Vloeibaar 450ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

MaxPower Vloeibaar 450ml

Dreft
2+2 gratis
Je betaalt
€9,78
voor 4 stuks€19,56
Per stuk€2,44€4,89€5,42/l
Je bespaart €9,78 op 4 stuks
MaxPower Vloeibaar 730ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

MaxPower Vloeibaar 730ml

Dreft
2+2 gratis
Je betaalt
€15,78
voor 4 stuks€31,56
Per stuk€3,94€7,89€5,40/l
Je bespaart €15,78 op 4 stuks
Mug 35,5CL Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Mug 35,5CL Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Oliespuit 200ML Crystal Foodie -50%
CarrefourTot ma 12/10

Oliespuit 200ML Crystal Foodie

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€17,97
voor 6 stuks€35,94
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €17,97 op 6 stuks

Alle 156 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Carrefour

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Carrefour deze week?

Er zijn 156 actuele promoties in huishouden bij Carrefour (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Carrefour?

-67% op Sun Brilliant Shine All in 1 Vaatwascapsules 16 Stuks 240 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Carrefour?

Gratis erbij: 97 van de 156 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.