Drank met 1+1, 2+1 gratis

Alle 649 actuele promoties in drank met gratis erbij (1+1, 2+1 …) van 16 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

649 promoties

100% Coconut grove -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

100% Coconut grove

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Antioxidant (Peach) 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Antioxidant (Peach) 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
AOP Côtes du Marmandais – Le cloître -50%
IntermarchéTot zo 4/10

AOP Côtes du Marmandais – Le cloître

3+3 gratis naar keuze
Je betaalt
€23,94
voor 6 stuks€47,88
Per stuk€3,99€7,98€5,32/l
Je bespaart €23,94 op 6 stuks
Apple Pink Lady PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Apple Pink Lady PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€2,04/l
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Aurelion Viognier -50%
JumboTot di 6/10

Aurelion Viognier

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Blond bier Pils 5.2% ALC 24 x 25 cl Bak -50%
CarrefourTot ma 5/10

Blond bier Pils 5.2% ALC 24 x 25 cl Bak

Maes
1+1 gratis
Je betaalt
€15,19
voor 2 stuks€30,38
Per stuk€7,59€15,19€1,26/l
Je bespaart €15,19 op 2 stuks
Frankrijk Chateau -50%
CarrefourTot ma 26/10

Frankrijk Chateau

Je betaalt
vanaf€5,99
voor 2 stuks
Per stuk€3,00vanaf €4,00/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Buttery Chardonnay -50%
JumboTot di 6/10

Buttery Chardonnay

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
CELSIUS Energiedrank -50%
LidlTot za 3/10

CELSIUS Energiedrank

2+2 gratis
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,78/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius energiedrank — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank — 2 varianten

2+2 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,76/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Chile Diablo Deep | Carmenere | Rood -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Chile Diablo Deep | Carmenere | Rood

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Chili Chardonnay | Wit -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Chili Chardonnay | Wit

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Château du Grand Soussans Margaux -50%
JumboTot di 6/10

Château du Grand Soussans Margaux

1+1 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 2 stuks€63,96
Per stuk€15,99€31,98
Je bespaart €31,98 op 2 stuks
Defence Citrus/Elderflower 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Defence Citrus/Elderflower 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Diablo Dark Red -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Diablo Dark Red

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Diablo Volcanic | Cabernet Sauvignon -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Diablo Volcanic | Cabernet Sauvignon

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Hijo de la Luna Cuvee Especial -50%
JumboTot di 6/10

Hijo de la Luna Cuvee Especial

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Ice Tea Lipton -50%
AlvoTot di 6/10

Ice Tea Lipton

1+1 gratis
Je betaalt
€12,18
voor 2 stuks€24,36
Per stuk€6,09€12,18
Je bespaart €12,18 op 2 stuks
Il Volpetto Chianti DOCG Riserva -50%
JumboTot di 6/10

Il Volpetto Chianti DOCG Riserva

1+1 gratis
Je betaalt
€14,00
voor 2 stuks€28,00
Per stuk€7,00€14,00
Je bespaart €14,00 op 2 stuks
Innocent shots -50%
JumboTot di 6/10

Innocent shots

1+1 gratis
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€15,62/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
La Gordonne Côtes-de-Provence AOC -50%
JumboTot di 6/10

La Gordonne Côtes-de-Provence AOC

1+1 gratis
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€23,96
Per stuk€5,99€11,98
Je bespaart €11,98 op 2 stuks
Lipton Ice Tea naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Lipton Ice Tea naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€6,28
voor 2 stuks€12,56
Per stuk€3,14€6,28€1,57/l
Je bespaart €6,28 op 2 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Lipton – Ice Tea -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Lipton – Ice Tea

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€1,10/l
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
Maison Castel Médoc Rood 75 cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Maison Castel Médoc Rood 75 cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€6,67/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks

Alle 649 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over drank met 1+1, 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in drank met gratis erbij (1+1, 2+1 …) deze week?

Er zijn 649 actuele promoties in drank met gratis erbij (1+1, 2+1 …), bij 16 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met gratis erbij (1+1, 2+1 …)?

Delhaize, met 297 promoties, gevolgd door Carrefour (169) en Holland & Barrett (79).

Wat is de grootste korting in drank met gratis erbij (1+1, 2+1 …)?

-50% op (Antica) Villa delle rose Amarone DOCG bij Jumbo, geldig tot 6/10.

Welke promoties in drank met gratis erbij (1+1, 2+1 …) lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: LA CHOUFFE Blond bier, 6 st. (6 x 33 cl) bij Aldi (tot 1/10), CELSIUS Energiedrank bij Lidl (tot 3/10), Puglia IGP* bij Lidl (tot 3/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.