Italy in promotie

Alle 15 actuele promoties op Italy op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

Italy Banfi Altra Barb | 2025 | Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Banfi Altra Barb | 2025 | Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,98
voor 3 stuks€44,97
Per stuk€9,99€14,99€13,32/l
Je bespaart €14,99 op 3 stuks
Italy Banfi Benero | 2023 | Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Banfi Benero | 2023 | Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€53,98
voor 3 stuks€80,97
Per stuk€17,99€26,99€23,99/l
Je bespaart €26,99 op 3 stuks
Italy Calidea Montepulciano Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Calidea Montepulciano Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€7,10/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Italy Calidea Pecorino Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Calidea Pecorino Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€7,10/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Italy Calidea Rosato Rosé -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Calidea Rosato Rosé

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€7,10/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Italy Cantina Gries | Pinot Blanc | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Cantina Gries | Pinot Blanc | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,98
voor 3 stuks€44,97
Per stuk€9,99€14,99€13,32/l
Je bespaart €14,99 op 3 stuks
Italy Cantina Gries | Pinot Noir | Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Cantina Gries | Pinot Noir | Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,98
voor 3 stuks€44,97
Per stuk€9,99€14,99€13,32/l
Je bespaart €14,99 op 3 stuks
Italy Gialiia | Bio | Brut -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Gialiia | Bio | Brut

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
Italy Pinot Nero | Mani | 2024 | Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Pinot Nero | Mani | 2024 | Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
Italy Quecerto Picc Chianti | Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Quecerto Picc Chianti | Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€57,98
voor 3 stuks€86,97
Per stuk€19,33€28,99€25,77/l
Je bespaart €28,99 op 3 stuks
Italy Querceto Chianti Riserva | Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Querceto Chianti Riserva | Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 3 stuks€56,97
Per stuk€12,66€18,99€16,88/l
Je bespaart €18,99 op 3 stuks
Italy Sartori Custoza | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Italy Sartori Custoza | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Italy in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Italy deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Italy (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Italy?

-50% op Italy Tenuta Colonne | Bio | Rood bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Italy?

Gratis erbij: 14 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.