Drank met 5+1 gratis

Alle 11 actuele promoties in drank met 5+1 gratis van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

11 promoties

Aperol Spritz | 5% | RTD -17%
DelhaizeTot wo 7/10

Aperol Spritz | 5% | RTD

5+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,45
voor 6 stuks€16,14
Per stuk€2,24€2,69€8,96/l
Je bespaart €2,69 op 6 stuks
Lipton Ice Tea Green fles 1l -17%
Prik & Tik

Lipton Ice Tea Green fles 1l

5+1 gratis
Je betaalt
€12,45
voor 6 stuks€14,94
Per stuk€2,08€2,49€2,08/l
Je bespaart €2,49 op 6 stuks
Lipton Ice Tea Original fles 1l -17%
Prik & Tik

Lipton Ice Tea Original fles 1l

5+1 gratis
Je betaalt
€12,45
voor 6 stuks€14,94
Per stuk€2,08€2,49€2,08/l
Je bespaart €2,49 op 6 stuks
Potente cava brut -17%
Hubo

Potente cava brut

5+1 gratis
Je betaalt
€49,95
voor 6 stuks€59,94
Per stuk€8,32€9,99€11,09/l
Je bespaart €9,99 op 6 stuks
Thomas Henry Tonic Water fles 20cl -17%
Prik & Tik

Thomas Henry Tonic Water fles 20cl

5+1 gratis
Je betaalt
€8,25
voor 6 stuks€9,90
Per stuk€1,37€1,65€6,85/l
Je bespaart €1,65 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Drank met 5+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in drank met 5+1 gratis deze week?

Er zijn 11 actuele promoties in drank met 5+1 gratis, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met 5+1 gratis?

Prik & Tik, met 9 promoties, gevolgd door Delhaize (1) en Hubo (1).

Wat is de grootste korting in drank met 5+1 gratis?

-17% op Aperol Spritz | 5% | RTD bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank met 5+1 gratis?

Gratis erbij: 11 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.