Spanje in promotie

Alle 41 actuele promoties op Spanje op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

41 promoties

El Cortez XO Rood 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

El Cortez XO Rood 75cl

Spanje
2+1 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€7,10/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Torres Laberinto Tinto Wit 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Torres Laberinto Tinto Wit 75cl

Spanje
2+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Albariño Pulpo Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Albariño Pulpo Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€215,78
voor 24 stuks€239,76
Per stuk€8,99€9,99€11,99/l
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Bag in Box Mucho Mas Rood 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Bag in Box Mucho Mas Rood 3L

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€345,38
voor 24 stuks€383,76
Per stuk€14,39€15,99€4,80/l
Je bespaart €38,38 op 24 stuks
Blanquito Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Blanquito Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€215,78
voor 24 stuks€239,76
Per stuk€8,99€9,99€11,99/l
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Casa Regalos Tintorera & Syrah Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Casa Regalos Tintorera & Syrah Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Castilla-La-Mancha Mucho Mas Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Castilla-La-Mancha Mucho Mas Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Castilla-La-Mancha Mucho Mas Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Castilla-La-Mancha Mucho Mas Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Catalunya Sangre de Toro Torres Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Catalunya Sangre de Toro Torres Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€161,78
voor 24 stuks€179,76
Per stuk€6,74€7,49€8,99/l
Je bespaart €17,98 op 24 stuks
Don Simon Chardonnay Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Don Simon Chardonnay Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€107,78
voor 24 stuks€119,76
Per stuk€4,49€4,99€5,98/l
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Gotas de Mar Godello Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Gotas de Mar Godello Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€280,58
voor 24 stuks€311,76
Per stuk€11,69€12,99€15,59/l
Je bespaart €31,18 op 24 stuks
Gran Reserva Enterizo Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Gran Reserva Enterizo Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Le Révérend Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Le Révérend Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€64,58
voor 24 stuks€71,76
Per stuk€2,69€2,99€3,59/l
Je bespaart €7,18 op 24 stuks
Marqués de Cáceres Rioja Blanco 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Marqués de Cáceres Rioja Blanco 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Marqués de Cáceres Rioja Rosado 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Marqués de Cáceres Rioja Rosado 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Naterra Bio Rosé 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra Bio Rosé 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€107,78
voor 24 stuks€119,76
Per stuk€4,49€4,99€5,98/l
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Naterra Bio Rosé Box 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra Bio Rosé Box 3L

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€237,38
voor 24 stuks€263,76
Per stuk€9,89€10,99€3,29/l
Je bespaart €26,38 op 24 stuks
Naterra Bio Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra Bio Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€107,78
voor 24 stuks€119,76
Per stuk€4,49€4,99€5,98/l
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Naterra Bio Wit Box 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra Bio Wit Box 3L

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€237,38
voor 24 stuks€263,76
Per stuk€9,89€10,99€3,29/l
Je bespaart €26,38 op 24 stuks
Naterra Rood Bio Bag in Box 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra Rood Bio Bag in Box 3L

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€237,38
voor 24 stuks€263,76
Per stuk€9,89€10,99€3,29/l
Je bespaart €26,38 op 24 stuks
Pagos del Rey Pulpo Godello Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Pagos del Rey Pulpo Godello Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Ramón Bilbao Rioja Reserva Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Ramón Bilbao Rioja Reserva Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€302,18
voor 24 stuks€335,76
Per stuk€12,59€13,99€16,78/l
Je bespaart €33,58 op 24 stuks
Ramón Bilbao Verdejo Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Ramón Bilbao Verdejo Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Ribera del Duero Portia Crianza 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Ribera del Duero Portia Crianza 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€215,78
voor 24 stuks€239,76
Per stuk€8,99€9,99€11,99/l
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Rioja Burgo Viejo Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Rioja Burgo Viejo Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Rioja Faustino Rivero Ulecia Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Rioja Faustino Rivero Ulecia Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Sangre de Toro 0% alcohol Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Sangre de Toro 0% alcohol Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Sangre de Toro 0% Alcohol Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Sangre de Toro 0% Alcohol Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Siglo Tempranillo Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Siglo Tempranillo Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€215,78
voor 24 stuks€239,76
Per stuk€8,99€9,99€11,99/l
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Valencia Utiel Requena Pena Tejo Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Valencia Utiel Requena Pena Tejo Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€107,78
voor 24 stuks€119,76
Per stuk€4,49€4,99€5,98/l
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Valmeras Chardonnay Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Valmeras Chardonnay Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Valmeras Sauvignon Blanc 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Valmeras Sauvignon Blanc 75 cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Vega la Luna Rosado 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Vega la Luna Rosado 75cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Vega la Luna Tempranillo Rood 750 ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Vega la Luna Tempranillo Rood 750 ml

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Vega la Luna Verdejo 750 ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Vega la Luna Verdejo 750 ml

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Vin de Messe Doux 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Vin de Messe Doux 75 cl

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€99,14
voor 24 stuks€110,16
Per stuk€4,13€4,59€5,51/l
Je bespaart €11,02 op 24 stuks
Vintense bag in box Sober Wit 2L 0,0% -10%
CarrefourTot do 31/12

Vintense bag in box Sober Wit 2L 0,0%

Spanje
-10% voor 24
Je betaalt
€302,18
voor 24 stuks€335,76
Per stuk€12,59€13,99€6,30/l
Je bespaart €33,58 op 24 stuks

Promoties laden…

Vragen over Spanje in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Spanje deze week?

Er zijn 41 actuele promoties op Spanje (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Spanje?

-50% op Spanje Felix Solis Diego de Almagro Gran Reserva Rood 75cl bij Carrefour, geldig tot 26/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Spanje?

% korting: 37 van de 41 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.