Monster in promotie

Alle 10 actuele promoties op Monster van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

10 promoties

MONSTER Energydrink -33%
LidlTot di 6/10

MONSTER Energydrink

2+1 gratis
Je betaalt
€3,94
voor 3 stuks€5,91
Per stuk€1,31€1,97€2,37/l
Je bespaart €1,97 op 3 stuks
Energy Ultra Fiesta Mango 500ml Blik -25%
CarrefourTot ma 5/10

Energy Ultra Fiesta Mango 500ml Blik

Monster
3+1 gratis
Je betaalt
€5,37
voor 4 stuks€7,16
Per stuk€1,34€1,79€2,68/l
Je bespaart €1,79 op 4 stuks
Monster Energy blik 50cl -25%
OKayTot di 6/10

Monster Energy blik 50cl

-25% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€4,32
voor 4 stuks€5,76
Per stuk€1,08€1,44€2,16/l
Je bespaart €1,44 op 4 stuks
Monster Energydrink | Ultra Rose | Blik -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Monster Energydrink | Ultra Rose | Blik

3+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,37
voor 4 stuks€7,16
Per stuk€1,34€1,79€2,68/l
Je bespaart €1,79 op 4 stuks
Monster Zero Sugar Ultra blik 50cl -25%
OKayTot di 6/10

Monster Zero Sugar Ultra blik 50cl

-25% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€3,87
voor 4 stuks€5,16
Per stuk€0,97€1,29€1,94/l
Je bespaart €1,29 op 4 stuks
Monster – Energiedrank -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Monster – Energiedrank

3+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€5,04
voor 4 stuks
Per stuk€1,26€2,52/l
Je bespaart €1,68 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Monster in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Monster deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Monster, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Monster?

Delhaize, met 4 promoties, gevolgd door OKay (3) en Lidl (1).

Wat is de grootste korting op Monster?

-33% op MONSTER Energydrink bij Lidl, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Monster?

Gratis erbij: 7 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.