Voeding in promotie bij OKay

Alle 203 actuele promoties in voeding bij OKay op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

203 promoties

1/2 fitness stokbrood -50%
OKayTot di 6/10

1/2 fitness stokbrood

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€0,69
voor 2 stuks€1,38
Per stuk€0,34€0,69
Je bespaart €0,69 op 2 stuks
achtkoek -50%
OKayTot di 6/10

achtkoek

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Alpro Natuur Greek style 400g -50%
OKayTot di 6/10

Alpro Natuur Greek style 400g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,38/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Half Baked 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Half Baked 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Bonduelle kikkererwten blik 310g -50%
OKayTot di 6/10

Bonduelle kikkererwten blik 310g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,45
voor 2 stuks€4,90
Per stuk€1,23€2,45€3,97/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Boni Selection Kip zoetzuur 500g -50%
OKayTot di 6/10

Boni Selection Kip zoetzuur 500g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€8,00/kg
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
FRESH BOX Kervelsoep 650g -50%
OKayTot di 6/10

FRESH BOX Kervelsoep 650g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€4,38/kg
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Lutti Snoep Ohlala Mini Mix 200g -50%
OKayTot di 6/10

Lutti Snoep Ohlala Mini Mix 200g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€10,20/kg
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Oatly! Haverdrink Barista Edition 1L -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Haverdrink Barista Edition 1L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Haverdrink Barista Edition 500ml -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Haverdrink Barista Edition 500ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,39
voor 2 stuks€4,78
Per stuk€1,20€2,39€2,40/l
Je bespaart €2,39 op 2 stuks
Oatly! Haverdrink halfvol 1L -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Haverdrink halfvol 1L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Matcha Haverdrink 1L -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Matcha Haverdrink 1L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Okay kip ham-kaas 2x150g -50%
OKayTot di 6/10

Okay kip ham-kaas 2x150g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,79
voor 2 stuks€11,58
Per stuk€2,90€5,79€19,33/kg
Je bespaart €5,79 op 2 stuks
Tapero Salamisticks Natuur 120g -50%
OKayTot di 6/10

Tapero Salamisticks Natuur 120g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,65
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,32€2,65€11,00/kg
Je bespaart €2,65 op 2 stuks
Via Italia pizzabodem vers 4x125g -50%
OKayTot di 6/10

Via Italia pizzabodem vers 4x125g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,49
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€2,75€5,49€5,50/kg
Je bespaart €5,49 op 2 stuks
Vici premium surimi sticks 150g -50%
OKayTot di 6/10

Vici premium surimi sticks 150g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,45
voor 2 stuks€6,90
Per stuk€1,73€3,45€11,53/kg
Je bespaart €3,45 op 2 stuks
Garden Gourmet burger Deluxe veg 180g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet burger Deluxe veg 180g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,20
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,73€2,89€9,61/kg
Je bespaart €3,47 op 3 stuks
Garden Gourmet Crunchy Tofu Basil 160g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet Crunchy Tofu Basil 160g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,92
voor 3 stuks€9,87
Per stuk€1,97€3,29€12,31/kg
Je bespaart €3,95 op 3 stuks
Garden Gourmet Falafel Classic 190g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet Falafel Classic 190g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,46
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,15€3,59€11,32/kg
Je bespaart €4,31 op 3 stuks
Garden Gourmet groenteballetjes 200g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet groenteballetjes 200g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,56
voor 3 stuks€9,27
Per stuk€1,85€3,09€9,25/kg
Je bespaart €3,71 op 3 stuks
Garden Gourmet groenteburger veg 170g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet groenteburger veg 170g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,46
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,15€3,59€12,65/kg
Je bespaart €4,31 op 3 stuks
Garden Gourmet Lightly Roast pieces 175g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet Lightly Roast pieces 175g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,46
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,15€3,59€12,29/kg
Je bespaart €4,31 op 3 stuks
Garden Gourmet schnitzel 180g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet schnitzel 180g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,28
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,09€3,49€11,61/kg
Je bespaart €4,19 op 3 stuks
Garden Gourmet Spinach cheese 180g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet Spinach cheese 180g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,82
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,27€3,79€12,61/kg
Je bespaart €4,55 op 3 stuks
Garden Gourmet Veg.Schnitz.cris.tw. 180g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet Veg.Schnitz.cris.tw. 180g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,64
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€2,21€3,69€12,28/kg
Je bespaart €4,43 op 3 stuks
Alpro braden & bakken 500g -35%
OKayTot di 6/10

Alpro braden & bakken 500g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,24
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Alpro soja smeren 500g -35%
OKayTot di 6/10

Alpro soja smeren 500g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,23
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,11€3,25€4,22/kg
Je bespaart €2,27 op 2 stuks
Fama bakken en braden alu 500g -35%
OKayTot di 6/10

Fama bakken en braden alu 500g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,72
voor 2 stuks€4,18
Per stuk€1,36€2,09€2,72/kg
Je bespaart €1,46 op 2 stuks
Fama bakken en braden vlootje 500g -35%
OKayTot di 6/10

Fama bakken en braden vlootje 500g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,24
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Vitelma smeren 250g -35%
OKayTot di 6/10

Vitelma smeren 250g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€1,86
voor 2 stuks€2,86
Per stuk€0,93€1,43€3,72/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
BN Choc'Land 4x37,5g -33%
OKayTot di 6/10

BN Choc'Land 4x37,5g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€17,73/kg
Je bespaart €3,99 op 3 stuks
BN Delice Cookie Dough 175g -33%
OKayTot di 6/10

BN Delice Cookie Dough 175g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,86€2,79€10,63/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
BN koeken chocolade 5x35g -33%
OKayTot di 6/10

BN koeken chocolade 5x35g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,18
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€1,73€2,59€9,89/kg
Je bespaart €2,59 op 3 stuks
BN Mini aardbeiensmaak 5st 175g -33%
OKayTot di 6/10

BN Mini aardbeiensmaak 5st 175g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€4,30
voor 3 stuks€6,45
Per stuk€1,43€2,15€8,17/kg
Je bespaart €2,15 op 3 stuks
BOECHER Irish Beef Burger 2x125g -33%
OKayTot di 6/10

BOECHER Irish Beef Burger 2x125g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€15,96/kg
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Boni Selection Animali 500g -33%
OKayTot za 10/10

Boni Selection Animali 500g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,10
voor 3 stuks€7,65
Per stuk€1,70€2,55€3,40/kg
Je bespaart €2,55 op 3 stuks
Cirio tomatenstukjes 400g -33%
OKayTot di 6/10

Cirio tomatenstukjes 400g

-20% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 6 stmet Xtra
Je betaalt
€6,36
voor 6 stuks€9,54
Per stuk€1,06€1,59€2,65/kg
Je bespaart €3,18 op 6 stuks
Iglo 3 kombinos tomaat mozzarella 300g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo 3 kombinos tomaat mozzarella 300g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks

Alle 203 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij OKay

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij OKay deze week?

Er zijn 203 actuele promoties in voeding bij OKay (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij OKay?

-50% op 1/2 fitness stokbrood bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij OKay?

% korting: 202 van de 203 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.