Voeding in promotie bij Colruyt

Alle 121 actuele promoties in voeding bij Colruyt op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

121 promoties

ALPRO Natuur Greek style 400g -50%
ColruytTot di 6/10

ALPRO Natuur Greek style 400g

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
BONI hummus piquillo 175g -50%
ColruytTot wo 7/10

BONI hummus piquillo 175g

Boni Selection Plan't
1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€8,00/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
BONI Noedels Volkoren 2x150g -50%
ColruytTot za 24/10

BONI Noedels Volkoren 2x150g

Boni Selection
-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€1,49
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,74€1,49€4,93/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Bosto Steamed — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Bosto Steamed — 2 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,99
voor 2 stuks
Per stuk€1,50€7,50/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Campina Volle melk extra proteine -50%
ColruytTot di 6/10

Campina Volle melk extra proteine

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,10
voor 2 stuks€4,20
Per stuk€1,05€2,10€1,05/l
Je bespaart €2,10 op 2 stuks
Danone Yoghurt — 4 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Danone Yoghurt — 4 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,29
voor 2 stuks
Per stuk€1,15€2,61/kg
Je bespaart €2,29 op 2 stuks
Hak Brik — 3 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Hak Brik — 3 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€1,75
voor 2 stuks€3,50
Per stuk€0,88€1,75€2,32/kg
Je bespaart €1,75 op 2 stuks
POTATO CH. zoete aardappel kruiden 650g -50%
ColruytTot di 6/10

POTATO CH. zoete aardappel kruiden 650g

The Potato Chef
1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€2,92/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
VICI premium surimi sticks 150g -50%
ColruytTot di 6/10

VICI premium surimi sticks 150g

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€3,39
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€1,70€3,39€11,33/kg
Je bespaart €3,39 op 2 stuks
Alpro: braden & bakken en soja smeren -35%
ColruytTot di 6/10

Alpro: braden & bakken en soja smeren

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,87
voor 2 stuks
Per stuk€1,44€2,88/kg
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
Fama bakken en braden — 2 varianten -35%
ColruytTot di 6/10

Fama bakken en braden — 2 varianten

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,72
voor 2 stuks
Per stuk€1,36€2,72/kg
Je bespaart €1,46 op 2 stuks
Vitelma: smeren en light smeren -35%
ColruytTot di 6/10

Vitelma: smeren en light smeren

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€1,69
voor 2 stuks
Per stuk€0,85€3,40/kg
Je bespaart €0,91 op 2 stuks
Lay's Grills, Lay's Bugles cheese en 4 andere -33%
ColruytTot di 6/10

Lay's Grills, Lay's Bugles cheese en 4 andere

Lay's Grills, Lay's Bugles, Lay's Mama Mia's en Lay's Ringlings
-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,78
voor 3 stuks
Per stuk€0,93
Je bespaart €1,39 op 3 stuks
Liebig Bouillon — 2 varianten -33%
ColruytTot di 6/10

Liebig Bouillon — 2 varianten

2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€4,58
voor 36 stuks (3 × 12)€6,87
Per stuk€0,13€0,19
Je bespaart €2,29 op 36 stuks
MA BAKER Bosbessen 90g -33%
ColruytTot di 6/10

MA BAKER Bosbessen 90g

Giant Bar.
2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€3,58
voor 3 stuks€5,37
Per stuk€1,19€1,79€13,22/kg
Je bespaart €1,79 op 3 stuks
Milka Mmmax — 2 varianten -33%
ColruytTot di 6/10

Milka Mmmax — 2 varianten

2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Repomodoro pizza — 3 varianten -33%
ColruytTot di 6/10

Repomodoro pizza — 3 varianten

2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€11,98
voor 3 stuks
Per stuk€3,99
Je bespaart €5,98 op 3 stuks
SACLA arrabbiata 190g -33%
ColruytTot di 6/10

SACLA arrabbiata 190g

-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€8,78
voor 3 stuks€13,17
Per stuk€2,93€4,39€15,42/kg
Je bespaart €4,39 op 3 stuks
AÏKI Yakisoba chicken 95g -30%
ColruytTot za 10/10

AÏKI Yakisoba chicken 95g

-20% vanaf 3 st / -30% vanaf 5 stmet Xtra
Je betaalt
€7,88
voor 5 stuks€11,25
Per stuk€1,57€2,25€16,53/kg
Je bespaart €3,37 op 5 stuks
BONI BIO cashewnoten 250g -30%
ColruytTot di 6/10

BONI BIO cashewnoten 250g

Boni Selection Bio
-30% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,49€4,99€13,96/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
BONI PLAN'T tofu reepjes 170g -30%
ColruytTot di 6/10

BONI PLAN'T tofu reepjes 170g

Boni Selection Plan't
-15% vanaf 1 st / -30% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,74€2,49€10,24/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Nissin demae ramen kip, Suzi Wan Ketjap en 32 andere -30%
ColruytTot di 6/10

Nissin demae ramen kip, Suzi Wan Ketjap en 32 andere

Nissin, Al'Fez, Blue Dragon, Nissin Soba, So Thai en Suzi Wan
-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€3,22
voor 4 stuks
Per stuk€0,80
Je bespaart €1,38 op 4 stuks
Alpro sojadrink — 2 varianten -25%
ColruytTot di 6/10

Alpro sojadrink — 2 varianten

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€6,45
voor 2 stuks
Per stuk€3,22€2,15/l
Je bespaart €2,15 op 2 stuks
BALADE bechamel saus 30cl -25%
ColruytTot vr 16/10

BALADE bechamel saus 30cl

-20% vanaf 2 st / -25% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€14,60
voor 3 stuks€19,47
Per stuk€4,87€6,49€16,23/l
Je bespaart €4,87 op 3 stuks
BECEL chocopasta hazelnoot 350g -25%
ColruytTot di 6/10

BECEL chocopasta hazelnoot 350g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€8,34/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks

Alle 121 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Colruyt

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Colruyt deze week?

Er zijn 121 actuele promoties in voeding bij Colruyt (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Colruyt?

-50% op ALPRO Natuur Greek style 400g bij Colruyt, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Colruyt?

% korting: 77 van de 121 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.