Baby & kind met 1+1, 2+1 gratis

Alle 219 actuele promoties in baby & kind met gratis erbij (1+1, 2+1 …) van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

219 promoties

99% Water 60 Babydoekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

99% Water 60 Babydoekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 5 stuks€20,45
Per stuk€1,64€4,09
Je bespaart €12,27 op 5 stuks
Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

Je betaalt
vanaf€24,78
voor 5 stuks
Per stuk€4,96vanaf €0,19 per luier
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,26 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,34 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,38 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
badbruisballen monster - 3 stuks -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisballen monster - 3 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 6 stuks (2 × 3)€7,98
Per stuk€0,67€1,34
Je bespaart €3,99 op 6 stuks
badkleurtabletten 5x20g -50%
HEMATot ma 5/10

badkleurtabletten 5x20g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€1,79€3,59€17,90/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 4 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 4

1+1 gratis
Je betaalt
€5,75
voor 48 stuks (2 × 24)€11,50
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €5,75 op 48 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 5

1+1 gratis
Je betaalt
€5,65
voor 44 stuks (2 × 22)€11,30
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €5,65 op 44 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€11,39
voor 84 stuks (2 × 42)€22,78
Per stuk€0,14€0,28
Je bespaart €11,39 op 84 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 6

1+1 gratis
Je betaalt
€5,55
voor 40 stuks (2 × 20)€11,10
Per stuk€0,14€0,28
Je bespaart €5,55 op 40 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€10,69
voor 80 stuks (2 × 40)€21,38
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €10,69 op 80 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 36 stuks (2 × 18)€13,98
Per stuk€0,19€0,38
Je bespaart €6,99 op 36 stuks
DryNites Boy 3-4 jaar 16st -50%
CarrefourTot ma 12/10

DryNites Boy 3-4 jaar 16st

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€11,75
voor 32 stuks (2 × 16)€23,50
Per stuk€0,37€0,74
Je bespaart €11,75 op 32 stuks
DryNites Girl 13+ jaar 11st -50%
CarrefourTot ma 12/10

DryNites Girl 13+ jaar 11st

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€12,09
voor 22 stuks (2 × 11)€24,18
Per stuk€0,55€1,10
Je bespaart €12,09 op 22 stuks
Harmonie Luiers -50%
Johnson's Baby Baby olie | Aloë -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Johnson's Baby Baby olie | Aloë

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,25
voor 2 stuks€14,50
Per stuk€3,62€7,25€12,07/l
Je bespaart €7,25 op 2 stuks
kindermaillot rib - 2 stuks oudroze -50%
HEMATot ma 5/10

kindermaillot rib - 2 stuks oudroze

2+2 gratis
Je betaalt
€29,58
voor 8 stuks (4 × 2)€59,16
Per stuk€3,69€7,38
Je bespaart €29,58 op 8 stuks

Alle 219 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over baby & kind met 1+1, 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met gratis erbij (1+1, 2+1 …) deze week?

Er zijn 219 actuele promoties in baby & kind met gratis erbij (1+1, 2+1 …), bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in baby & kind met gratis erbij (1+1, 2+1 …)?

Carrefour, met 77 promoties, gevolgd door Delhaize (69) en Kruidvat (43).

Wat is de grootste korting in baby & kind met gratis erbij (1+1, 2+1 …)?

-60% op Pampers 99% Water 60 Babydoekjes bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.