Baby & kind in promotie bij Delhaize

Alle 117 actuele promoties in baby & kind bij Delhaize op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

117 promoties

Delhaize Luierbroekjes | Maat 4 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 4

1+1 gratis
Je betaalt
€5,75
voor 48 stuks (2 × 24)€11,50
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €5,75 op 48 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 5

1+1 gratis
Je betaalt
€5,65
voor 44 stuks (2 × 22)€11,30
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €5,65 op 44 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€11,39
voor 84 stuks (2 × 42)€22,78
Per stuk€0,14€0,28
Je bespaart €11,39 op 84 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 6

1+1 gratis
Je betaalt
€5,55
voor 40 stuks (2 × 20)€11,10
Per stuk€0,14€0,28
Je bespaart €5,55 op 40 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€10,69
voor 80 stuks (2 × 40)€21,38
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €10,69 op 80 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 36 stuks (2 × 18)€13,98
Per stuk€0,19€0,38
Je bespaart €6,99 op 36 stuks
Johnson's Baby Baby olie | Aloë -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Johnson's Baby Baby olie | Aloë

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,25
voor 2 stuks€14,50
Per stuk€3,62€7,25€12,07/l
Je bespaart €7,25 op 2 stuks
Nestlé Koekje | Natuur | 12 maanden -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Nestlé Koekje | Natuur | 12 maanden

2+2 gratis
Je betaalt
€6,50
voor 4 stuks€13,00
Per stuk€1,62€3,25€9,00/kg
Je bespaart €6,50 op 4 stuks
Olvarit Knijpzakje | Peer Banaan | 8M -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Olvarit Knijpzakje | Peer Banaan | 8M

3+3 gratis
Je betaalt
€4,05
voor 6 stuks€8,10
Per stuk€0,68€1,35€6,80/kg
Je bespaart €4,05 op 6 stuks
Pampers Babydoekjes | Water 99% -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Babydoekjes | Water 99%

2+2 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 240 stuks (4 × 60)€16,36
Per stuk€0,03€0,06
Je bespaart €8,18 op 240 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 4 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 4

2+2 gratis
Je betaalt
€26,30
voor 120 stuks (4 × 30)€52,60
Per stuk€0,22€0,44
Je bespaart €26,30 op 120 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 5 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 5

2+2 gratis
Je betaalt
€28,98
voor 92 stuks (4 × 23)€57,96
Per stuk€0,32€0,64
Je bespaart €28,98 op 92 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 6 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 6

2+2 gratis
Je betaalt
€29,98
voor 80 stuks (4 × 20)€59,96
Per stuk€0,38€0,76
Je bespaart €29,98 op 80 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 7 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 7

2+2 gratis
Je betaalt
€29,98
voor 72 stuks (4 × 18)€59,96
Per stuk€0,42€0,84
Je bespaart €29,98 op 72 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 8 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 8

2+2 gratis
Je betaalt
€25,58
voor 64 stuks (4 × 16)€51,16
Per stuk€0,40€0,80
Je bespaart €25,58 op 64 stuks
Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 4 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 4

2+2 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 100 stuks (4 × 25)€63,96
Per stuk€0,32€0,64
Je bespaart €31,98 op 100 stuks
Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 5 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 5

2+2 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 88 stuks (4 × 22)€63,96
Per stuk€0,36€0,72
Je bespaart €31,98 op 88 stuks
Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 7 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 7

2+2 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 68 stuks (4 × 17)€63,96
Per stuk€0,47€0,94
Je bespaart €31,98 op 68 stuks

Alle 117 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind in promotie bij Delhaize

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind bij Delhaize deze week?

Er zijn 117 actuele promoties in baby & kind bij Delhaize (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in baby & kind bij Delhaize?

-50% op Delhaize Luierbroekjes | Maat 4 bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind bij Delhaize?

Gratis erbij: 69 van de 117 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.