Baby & kind vanaf 50% korting

Alle 182 actuele promoties in baby & kind met minstens 50% korting van 11 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

182 promoties

Groene salopette -75%
JBC

Groene salopette

Newborn 50-68
Ronde prijs
Je betaalt
€4,00
voor 1 stuk€15,99
Je bespaart €11,99
Jurk van ribfluweel -74%
JBC

Jurk van ribfluweel

Cuddles and Smiles
Ronde prijs
Je betaalt
€6,00
voor 1 stuk€22,99
Je bespaart €16,99
Blouse met bloemenprint -72%
JBC

Blouse met bloemenprint

Cuddles and Smiles
Ronde prijs
Je betaalt
€5,00
voor 1 stuk€17,99
Je bespaart €12,99
Fluffy trui -70%
JBC

Fluffy trui

Cuddles and Smiles
Ronde prijs
Je betaalt
€6,00
voor 1 stuk€19,99
Je bespaart €13,99
99% Water 60 Babydoekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

99% Water 60 Babydoekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 5 stuks€20,45
Per stuk€1,64€4,09
Je bespaart €12,27 op 5 stuks
Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

Je betaalt
vanaf€24,78
voor 5 stuks
Per stuk€4,96vanaf €0,19 per luier
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,26 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,34 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,38 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Slaapzak 70x50cm -60%
Happyland

Slaapzak 70x50cm

Koopje!
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€24,95
Je bespaart €14,96
Crocs Classic Clog Baby -57%
JD Sports

Crocs Classic Clog Baby

57% Bespaar
Je betaalt
€15,00
voor 1 stuk€35,00
Je bespaart €20,00
Pampers Baby-Dry Pants Maat -57%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€50,00
voor 3 stuks€116,37
Per stuk€16,67€38,79vanaf €0,27 per luier
Je bespaart €66,37 op 3 stuks
Pampers Baby-Dry Pants Maat -55%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€65,00
voor 2 stuks€143,98
Per stuk€32,50€71,99vanaf €0,32 per luier
Je bespaart €78,98 op 2 stuks
Wastafel (vouwbaar) -54%
Happyland

Wastafel (vouwbaar)

Koopje!
Je betaalt
€29,99
voor 1 stuk€64,95
Je bespaart €34,96
Short met textuur -53%
JBC

Short met textuur

Feetje
Ronde prijs
Je betaalt
€9,00
voor 1 stuk€18,99
Je bespaart €9,99
Kruippakje met hondenprint -52%
JBC

Kruippakje met hondenprint

Newborn 50-68
Ronde prijs
Je betaalt
€12,50
voor 1 stuk€25,99
Je bespaart €13,49
Pakje met kap beige -52%
Happyland

Pakje met kap beige

Koopje!
Je betaalt
€12,00
voor 1 stuk€24,95
Je bespaart €12,95
Pakje met kap roze -52%
Happyland

Pakje met kap roze

Koopje!
Je betaalt
€12,00
voor 1 stuk€24,95
Je bespaart €12,95
Olvarit Tomaat witvis pasta 12m+ -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Olvarit Tomaat witvis pasta 12m+

Voor €0,99met Bonuskaart
Je betaalt
€0,99
voor 1 stuk€1,99
Per kg€3,96€7,96
Je bespaart €1,00
badbruisballen monster - 3 stuks -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisballen monster - 3 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 6 stuks (2 × 3)€7,98
Per stuk€0,67€1,34
Je bespaart €3,99 op 6 stuks

Alle 182 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 182 actuele promoties in baby & kind met minstens 50% korting, bij 11 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in baby & kind met minstens 50% korting?

Delhaize, met 61 promoties, gevolgd door HEMA (35) en Kruidvat (26).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 113 van de 182 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 69 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind met minstens 50% korting?

Gratis erbij: 99 van de 182 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.