Baby & kind met meerdere voor één prijs

Alle 79 actuele promoties in baby & kind met meerdere voor één prijs van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

79 promoties

Pampers Baby-Dry Pants Maat -57%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€50,00
voor 3 stuks€116,37
Per stuk€16,67€38,79vanaf €0,27 per luier
Je bespaart €66,37 op 3 stuks
Pampers Baby-Dry Pants Maat -55%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€65,00
voor 2 stuks€143,98
Per stuk€32,50€71,99vanaf €0,29 per luier
Je bespaart €78,98 op 2 stuks
Pampers Luiers -52%
Pampers Baby-Dry -50%
Pampers Luiers -42%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Luiers

Je betaalt
€28,00
voor 3 stuks€47,97
Per stuk€9,33€15,99vanaf €0,22 per luier
Je bespaart €19,97 op 3 stuks
Legging met fijn ribpatroon -19%
JBC

Legging met fijn ribpatroon

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Longsleeve Hartendief -19%
JBC

Longsleeve Hartendief

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Longsleeve Mama's lieverd -19%
JBC

Longsleeve Mama's lieverd

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Longsleeve met color block -19%
JBC

Longsleeve met color block

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Longsleeve met fijn ribpatroon -19%
JBC

Longsleeve met fijn ribpatroon

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Longsleeve met fijne strepen -19%
JBC

Longsleeve met fijne strepen

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Longsleeve met fijne strepen -19%
JBC

Longsleeve met fijne strepen

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Longsleeve met geborduurd opschrift -19%
JBC

Longsleeve met geborduurd opschrift

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Longsleeve met geborduurd opschrift -19%
JBC

Longsleeve met geborduurd opschrift

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Longsleeve met kersenprint -19%
JBC

Longsleeve met kersenprint

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Longsleeve Vedette van papa -19%
JBC

Longsleeve Vedette van papa

Cuddles and Smiles
2 voor €12,99
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€6,50€7,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Beige joggingbroek, regular fit -17%
JBC

Beige joggingbroek, regular fit

Cuddles and Smiles
2 voor €14,99
Je betaalt
€14,99
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€7,50€8,99
Je bespaart €2,99 op 2 stuks

Alle 79 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over baby & kind met meerdere voor één prijs

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met meerdere voor één prijs deze week?

Er zijn 79 actuele promoties in baby & kind met meerdere voor één prijs, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in baby & kind met meerdere voor één prijs?

Kruidvat, met 40 promoties, gevolgd door JBC (32) en Albert Heijn (5).

Wat is de grootste korting in baby & kind met meerdere voor één prijs?

-57% op Pampers Baby-Dry Pants Maat bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.