HiPP in promotie

Alle 10 actuele promoties op HiPP van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

10 promoties

Mini Desserts Appel Abrikoos 4 x 100 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Mini Desserts Appel Abrikoos 4 x 100 g

HiPP
2e aan -50%
Je betaalt
€4,88
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,44€3,25€6,10/kg
Je bespaart €1,62 op 2 stuks
Mini Desserts Appel Banaan 4 x 100 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Mini Desserts Appel Banaan 4 x 100 g

HiPP
2e aan -50%
Je betaalt
€4,88
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,44€3,25€6,10/kg
Je bespaart €1,62 op 2 stuks
Mini Desserts Appel Peer 4 x 100 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Mini Desserts Appel Peer 4 x 100 g

HiPP
2e aan -50%
Je betaalt
€4,88
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,44€3,25€6,10/kg
Je bespaart €1,62 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over HiPP in promotie

Hoeveel promoties zijn er op HiPP deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op HiPP, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op HiPP?

Carrefour, met 9 promoties, gevolgd door Delhaize (1).

Wat is de grootste korting op HiPP?

-25% op HiPP Biologisch Babykoekjes 6+ Maanden 4 x 45 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op HiPP?

2e aan korting: 6 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.