Promoties met 2+1 gratis

Alle 1.771 actuele promoties met 2+1 gratis van 24 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

1.771 promoties

ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) -33%
AldiLaatste dag

ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g)

2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€6,33/kg
Je bespaart €4,00 op 3 stuks
12 Fish Sticks gluten free MSC 360g -33%
CarrefourTot ma 5/10

12 Fish Sticks gluten free MSC 360g

Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€14,38
voor 3 stuks€21,57
Per stuk€4,79€7,19€13,30/kg
Je bespaart €7,19 op 3 stuks
2-in-1 raamwasser - System H -33%
HEMATot ma 5/10

2-in-1 raamwasser - System H

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€17,38
voor 3 stuks€26,07
Per stuk€5,79€8,69
Je bespaart €8,69 op 3 stuks
3 Theedoeken Geruit 70x70CM -33%
CarrefourTot zo 4/10

3 Theedoeken Geruit 70x70CM

No Brand
2+1 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
8 Cappucino Pads Caramel 8 x 92 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

8 Cappucino Pads Caramel 8 x 92 g

Senseo
2+1 gratis
Je betaalt
€7,58
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,53€3,79€27,50/kg
Je bespaart €3,79 op 3 stuks
Aardbeiensmaak Sugarfree 50 Stuks 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Aardbeiensmaak Sugarfree 50 Stuks 35 g

Frisk
2+1 gratis
Je betaalt
€5,38
voor 3 stuks€8,07
Per stuk€1,79€2,69€51,14/kg
Je bespaart €2,69 op 3 stuks
Altos De Jose Ignacio Albarino -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Altos De Jose Ignacio Albarino

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Altos De Jose Ignacio Cabernet Franc -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Altos De Jose Ignacio Cabernet Franc

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Altos De Jose Ignacio Pinot Noir -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Altos De Jose Ignacio Pinot Noir

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Always, Tampax, of Sanature -33%
JumboTot di 6/10

Always, Tampax, of Sanature

2+1 gratis
Je betaalt
€5,38
voor 24 stuks (3 × 8)€8,07
Per stuk€0,22€0,33
Je bespaart €2,69 op 24 stuks
Ambasciata Amarone -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Ambasciata Amarone

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€49,98
voor 3 stuks€74,97
Per stuk€16,66€24,99€22,21/l
Je bespaart €24,99 op 3 stuks
Anna's Konijn is vuil -33%
Standaard Boekhandel

Anna's Konijn is vuil

2+1 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 3 stuks€53,97
Per stuk€11,99€17,99
Je bespaart €17,99 op 3 stuks
Annique Rooibos (80 Theezakjes) -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Annique Rooibos (80 Theezakjes)

2+1 gratis
Je betaalt
€17,38
voor 3 stuks€26,07
Per stuk€5,79€8,69
Je bespaart €8,69 op 3 stuks
Argentina Chardonnay | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Argentina Chardonnay | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 3 stuks€56,97
Per stuk€12,66€18,99€16,88/l
Je bespaart €18,99 op 3 stuks
Argentina Santa Julia White Malbec Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Argentina Santa Julia White Malbec Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Argentina Zuccardi Concreto Malbec Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Argentina Zuccardi Concreto Malbec Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€53,98
voor 3 stuks€80,97
Per stuk€17,99€26,99€23,99/l
Je bespaart €26,99 op 3 stuks
Arniston Bay Cabernet Sauvignon -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Cabernet Sauvignon

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Arniston Bay Chenin / Chardonnay -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Chenin / Chardonnay

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Arniston Bay Sauvignon Blanc / Sémillon -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Sauvignon Blanc / Sémillon

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Arniston Bay Shiraz -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Shiraz

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Austria Pfaffl Golden Veltl | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Austria Pfaffl Golden Veltl | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€55,98
voor 3 stuks€83,97
Per stuk€18,66€27,99€24,88/l
Je bespaart €27,99 op 3 stuks
Austria Pfaffl Passion Riesling | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Austria Pfaffl Passion Riesling | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€87,98
voor 3 stuks€131,97
Per stuk€29,33€43,99€39,10/l
Je bespaart €43,99 op 3 stuks

Alle 1.771 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 2+1 gratis deze week?

Er zijn 1.771 actuele promoties met 2+1 gratis, bij 24 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 2+1 gratis?

Carrefour, met 364 promoties, gevolgd door Delhaize (298) en Kruidvat (290).

Wat is de grootste korting met 2+1 gratis?

-33% op ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) bij Aldi, geldig tot 1/10.

Welke promoties met 2+1 gratis lopen binnenkort af?

5 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) bij Aldi (tot 1/10), Avocado (3 x 1 st., per stuk) bij Aldi (tot 3/10), Chocodonut bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor met 2+1 gratis?

Gratis erbij: 1.771 van de 1.771 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.