Huishouden met 1+1, 2+1 gratis

Alle 345 actuele promoties in huishouden met gratis erbij (1+1, 2+1 …) van 21 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

345 promoties

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit -60%
KruidvatTot zo 4/10

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit

Airwick
2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€5,98
voor 5 stuks€14,95
Per stuk€1,20€2,99
Je bespaart €8,97 op 5 stuks
Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

2+3 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€33,98
voor 5 stuks
Per stuk€6,80
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ariel -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ariel

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Fris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Fris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Katoenfris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Katoenfris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ocean Breeze -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ocean Breeze

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Zeebries -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Zeebries

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Perles | Us Fresh -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Perles | Us Fresh

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,98
voor 5 stuks€22,45
Per stuk€1,80€4,49€2,25/l
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€1,60/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
4in1 Discs Color 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Color 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 25WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 25WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiLaatste dag

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€2,66/l
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Antitartre 750ml/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Antitartre 750ml/12 BE

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,70
voor 4 stuks€15,40
Per stuk€1,93€3,85€2,57/l
Je bespaart €7,70 op 4 stuks
AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6 -50%
CarrefourTot ma 12/10

AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6

Glade
2+2 gratis
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Badkamer reiniger -50%
Di

Badkamer reiniger

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks

Alle 345 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over huishouden met 1+1, 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met gratis erbij (1+1, 2+1 …) deze week?

Er zijn 345 actuele promoties in huishouden met gratis erbij (1+1, 2+1 …), bij 21 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met gratis erbij (1+1, 2+1 …)?

Carrefour, met 97 promoties, gevolgd door Delhaize (40) en Albert Heijn (37).

Wat is de grootste korting in huishouden met gratis erbij (1+1, 2+1 …)?

-67% op Sun Brilliant Shine All in 1 Vaatwascapsules 16 Stuks 240 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties in huishouden met gratis erbij (1+1, 2+1 …) lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.