Handson in promotie

Alle 40 actuele promoties op Handson op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

40 promoties

Handson wegvocht vochtopnemer 1 kg -50%
GammaTot zo 28/2

Handson wegvocht vochtopnemer 1 kg

2+2 gratis
Je betaalt
€25,38
voor 4 stuks€50,76
Per stuk€6,34€12,69€6,34/kg
Je bespaart €25,38 op 4 stuks
Handson wegvocht vochtopnemer 450 g -50%
GammaTot zo 28/2

Handson wegvocht vochtopnemer 450 g

2+2 gratis
Je betaalt
€19,38
voor 4 stuks€38,76
Per stuk€4,84€9,69€10,76/kg
Je bespaart €19,38 op 4 stuks
Zandzakjes voor partytent 4 stuks -50%
GammaTot do 31/12

Zandzakjes voor partytent 4 stuks

Handson
50% korting
Je betaalt
€14,49
voor 4 stuks€28,99
Per stuk€3,62€7,24
Je bespaart €14,50 op 4 stuks
25% korting op lichtbronnen -25%
GammaTot zo 18/10

25% korting op lichtbronnen

25% kortingmet GAMMAplus kaart
103 producten
Je betaalt
vanaf€2,62
voor 1 stuk
Per stukvanaf €2,81
Je bespaart €0,87
20% korting op tuinafsluiting -20%
GammaTot di 20/10

20% korting op tuinafsluiting

Je betaalt
vanaf€6,39
voor 1 stuk
Je bespaart €1,60
20% korting op verwarming & ventilatie -20%
20% korting op sanitair -20%
Gamma

20% korting op sanitair

20% korting
35 producten
Je betaalt
vanaf€5,99
voor 1 stuk
Je bespaart €1,50
20% korting op ijzerwaren -20%
Handson geldkist YFC-25 -20%
GammaTot di 17/11

Handson geldkist YFC-25

20% korting
Je betaalt
€13,59
voor 1 stuk€16,99
Je bespaart €3,40
Tuinpaviljoen Ancona 3x3 m -20%
GammaTot do 31/12

Tuinpaviljoen Ancona 3x3 m

Handson
20% korting
Je betaalt
€399,20
voor 1 stuk€499,00
Je bespaart €99,80

Promoties laden…

Vragen over Handson in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Handson deze week?

Er zijn 40 actuele promoties op Handson (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Handson?

-51% op Handson voorbedrade buis 16 mm 5 x 1,5 mm² 50 m bij Gamma, geldig tot 13/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Handson?

% korting: 32 van de 40 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.