Verzorging & drogisterij in promotie bij Kruidvat

Alle 1.997 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Kruidvat op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

1.997 promoties

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€6,40/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€6,08/l
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Kruidvat Verzorgende Olie 150ml -58%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Verzorgende Olie 150ml

2 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€2,50€5,99€16,67/l
Je bespaart €6,98 op 2 stuks
Syoss Shampoo -57%
Nivea Men Spray -52%
Always Maandverband -50%

Alle 1.997 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij Kruidvat

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij Kruidvat deze week?

Er zijn 1.997 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Kruidvat (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij Kruidvat?

-86% op Kruidvat Beautybox Alleen online bij Kruidvat, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij Kruidvat?

% korting: 556 van de 1.997 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.