Verzorging & drogisterij in promotie bij Di

Alle 504 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Di op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

504 promoties

Butter Lip Gloss -70%
Di

Butter Lip Gloss

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
Je betaalt
€2,09
voor 1 stuk€6,95
Je bespaart €4,86
Epic Ink Liner -70%
Di

Epic Ink Liner

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
Je betaalt
€3,28
voor 1 stuk€10,95
Je bespaart €7,67
Line Loud Lip Pencil -70%
Di

Line Loud Lip Pencil

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
Je betaalt
€2,18
voor 1 stuk€7,25
Je bespaart €5,07
Slim Eye Pencil -70%
Di

Slim Eye Pencil

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€4,95
Je bespaart €3,46
Active Gum Health Extra Fresh Mint -50%
Di

Active Gum Health Extra Fresh Mint

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99€7,00/l
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Anti-haaruitval Shampoo -50%
Di

Anti-haaruitval Shampoo

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€8,33/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Bio Collagen-Real Deep Mask 1pcs -50%
Di

Bio Collagen-Real Deep Mask 1pcs

BIODANCE
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€102,94/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Complete Protection Cool Mint -50%
Di

Complete Protection Cool Mint

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€14,98
voor 4 stuks€29,96
Per stuk€3,75€7,49€50,00/l
Je bespaart €14,98 op 4 stuks
Complete Protection Extra Fresh -50%
Di

Complete Protection Extra Fresh

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€14,58
voor 4 stuks€29,16
Per stuk€3,65€7,29€48,67/l
Je bespaart €14,58 op 4 stuks
Complete Protection Soft -50%
Di

Complete Protection Soft

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 4 stuks€21,96
Per stuk€2,75€5,49
Je bespaart €10,98 op 4 stuks
Deo ORIGINAL Stick 40ml -50%
Di

Deo ORIGINAL Stick 40ml

BOROTALCO
1+1 gratis
Je betaalt
€6,79
voor 2 stuks€13,58
Per stuk€3,40€6,79€85,00/l
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
Derma Care Invisible -50%
Di

Derma Care Invisible

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€50,00/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Derma Care Protector - 48h -50%
Di

Derma Care Protector - 48h

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,59
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€2,29€4,59€45,80/l
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Derma Care Protector Stick 48u -50%
Di

Derma Care Protector Stick 48u

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€53,85/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Dermo Men Sensitive 72H -50%
Di

Dermo Men Sensitive 72H

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€2,10€4,19€14,00/l
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Extra Fresh Mini -50%
Di

Extra Fresh Mini

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€4,18
voor 4 stuks€8,36
Per stuk€1,04€2,09€69,33/l
Je bespaart €4,18 op 4 stuks
Free Kleefcrème -50%
Di

Free Kleefcrème

COREGA
2+2 gratis
Je betaalt
€19,18
voor 4 stuks€38,36
Per stuk€4,79€9,59€68,43/kg
Je bespaart €19,18 op 4 stuks
Fresh Mint 75ml -50%
Di

Fresh Mint 75ml

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€11,78
voor 4 stuks€23,56
Per stuk€2,94€5,89€39,20/l
Je bespaart €11,78 op 4 stuks
Gentle Whitening - 75 ml -50%
Di

Gentle Whitening - 75 ml

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€11,78
voor 4 stuks€23,56
Per stuk€2,94€5,89€39,20/l
Je bespaart €11,78 op 4 stuks
Gevoelige Huid 72h Roll-on -50%
Di

Gevoelige Huid 72h Roll-on

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€2,40€4,79€45,28/l
Je bespaart €4,79 op 2 stuks
Herbal Fresh -50%
Di

Herbal Fresh

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€11,98
voor 4 stuks€23,96
Per stuk€3,00€5,99€40,00/l
Je bespaart €11,98 op 4 stuks
Hydro Cera-Nol Real Deep Mask 1pc -50%
Di

Hydro Cera-Nol Real Deep Mask 1pc

BIODANCE
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€102,94/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Infaillible Skin Ink -50%
Di

Infaillible Skin Ink

L’ORÉAL PARIS
1+1 gratis
Je betaalt
€18,99
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€9,49€18,99
Je bespaart €18,99 op 2 stuks
Instants Citrus Parfum -50%
Di

Instants Citrus Parfum

TAHITI
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Instants Granaatappel Parfum -50%
Di

Instants Granaatappel Parfum

TAHITI
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Instants Kokos Parfum -50%
Di

Instants Kokos Parfum

TAHITI
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Instants Vanille Parfum -50%
Di

Instants Vanille Parfum

TAHITI
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Max Fresh Crystal -50%
Di

Max Fresh Crystal

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€26,67/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Max White Expert Purifying Power -50%
Di

Max White Expert Purifying Power

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€4,00€7,99€53,33/l
Je bespaart €15,98 op 4 stuks
Max White Instant whitening -50%
Di

Max White Instant whitening

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€12,98
voor 4 stuks€25,96
Per stuk€3,25€6,49€43,33/l
Je bespaart €12,98 op 4 stuks
Max White Kristallen + Whitening -50%
Di

Max White Kristallen + Whitening

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€26,67/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Max White Purple Reveal Tandpasta -50%
Di

Max White Purple Reveal Tandpasta

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€12,98
voor 4 stuks€25,96
Per stuk€3,25€6,49€43,33/l
Je bespaart €12,98 op 4 stuks
Max White Purple Serum -50%
Di

Max White Purple Serum

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€39,98
voor 4 stuks€79,96
Per stuk€9,99€19,99€249,75/l
Je bespaart €39,98 op 4 stuks

Alle 504 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij Di

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij Di deze week?

Er zijn 504 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Di (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij Di?

-70% op NYX PROFESSIONAL MAKEUP Butter Lip Gloss bij Di.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij Di?

2e aan korting: 281 van de 504 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.