GLISS KUR in promotie

Alle 14 actuele promoties op GLISS KUR op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

14 promoties

Full Hair Wonder Shampoo -50%
Di

Full Hair Wonder Shampoo

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€10,00/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Liquid Silk Conditioner 200ml -50%
Di

Liquid Silk Conditioner 200ml

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€12,50/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Liquid Silk Shampoo 250ml -50%
Di

Liquid Silk Shampoo 250ml

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€10,00/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Oil Nutritive -50%
Di

Oil Nutritive

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€12,50/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over GLISS KUR in promotie

Hoeveel promoties zijn er op GLISS KUR deze week?

Er zijn 14 actuele promoties op GLISS KUR (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op GLISS KUR?

-50% op GLISS KUR Full Hair Wonder Shampoo bij Di.

Welke soort korting komt het meest voor op GLISS KUR?

Meerdere voor €: 14 van de 14 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.