Verzorging & drogisterij met meerdere voor één prijs

Alle 276 actuele promoties in verzorging & drogisterij met meerdere voor één prijs van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

276 promoties

Kruidvat Verzorgende Olie 150ml -58%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Verzorgende Olie 150ml

2 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€2,50€5,99€16,67/l
Je bespaart €6,98 op 2 stuks
Syoss Shampoo -57%
Nivea Men Spray -52%
Full Hair Wonder Shampoo -50%
Di

Full Hair Wonder Shampoo

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€10,00/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Liquid Silk Conditioner 200ml -50%
Di

Liquid Silk Conditioner 200ml

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€12,50/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Liquid Silk Shampoo 250ml -50%
Di

Liquid Silk Shampoo 250ml

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€10,00/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Oil Nutritive -50%
Di

Oil Nutritive

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€12,50/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml) -50%
AldiTot za 3/10

ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml)

5 voor
Je betaalt
€9,99
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€2,00€3,99€26,64/l
Je bespaart €9,95 op 5 stuks
tandpasta fresh gel 75 ml -47%
HEMATot ma 5/10

tandpasta fresh gel 75 ml

3 voor 3.-met HEMA extra
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,00€1,89€13,33/l
Je bespaart €2,67 op 3 stuks
tandpasta sensitive 75 ml -47%
HEMATot ma 5/10

tandpasta sensitive 75 ml

3 voor 3.-met HEMA extra
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,00€1,89€13,33/l
Je bespaart €2,67 op 3 stuks
tandpasta whitening 75 ml -47%
HEMATot ma 5/10

tandpasta whitening 75 ml

3 voor 3.-met HEMA extra
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,00€1,89€13,33/l
Je bespaart €2,67 op 3 stuks

Alle 276 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over verzorging & drogisterij met meerdere voor één prijs

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met meerdere voor één prijs deze week?

Er zijn 276 actuele promoties in verzorging & drogisterij met meerdere voor één prijs, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met meerdere voor één prijs?

Kruidvat, met 234 promoties, gevolgd door HEMA (23) en Di (14).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij met meerdere voor één prijs?

-59% op Nivea Men Deodorant bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke promoties in verzorging & drogisterij met meerdere voor één prijs lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml) bij Aldi (tot 3/10), ORAL-B Tandpasta 3D white advanced luxe perfection (5 x 75 ml) bij Aldi (tot 3/10), ORAL-B Whiteningtandpasta (5 x 75 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.