Labello in promotie

Alle 10 actuele promoties op Labello van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

10 promoties

Labello Pearly Shine Lippenbalsem 4,8g -46%
KruidvatTot zo 4/10

Labello Pearly Shine Lippenbalsem 4,8g

3 voor €10,00
Je betaalt
€10,00
voor 3 stuks€18,57
Per stuk€3,33€6,19€693,75/kg
Je bespaart €8,57 op 3 stuks
Labello Glowy Lips Lippenbalsem 10ml -44%
KruidvatTot zo 4/10

Labello Glowy Lips Lippenbalsem 10ml

3 voor €10,00
Je betaalt
€10,00
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,33€5,99€333,00/l
Je bespaart €7,97 op 3 stuks
Labello Cherry Shine Lippenbalsem 4,8g -20%
KruidvatTot zo 4/10

Labello Cherry Shine Lippenbalsem 4,8g

3 voor €10,00
Je betaalt
€10,00
voor 3 stuks€12,57
Per stuk€3,33€4,19€693,75/kg
Je bespaart €2,57 op 3 stuks
Labello Original Lippenbalsem 4,8g -20%
KruidvatTot zo 4/10

Labello Original Lippenbalsem 4,8g

3 voor €10,00
Je betaalt
€10,00
voor 3 stuks€12,57
Per stuk€3,33€4,19€693,75/kg
Je bespaart €2,57 op 3 stuks
Original Verzorgende Lippenbalsem -5%
CarrefourTot do 31/12

Original Verzorgende Lippenbalsem

Labello
-5% voor 2
Je betaalt
€6,25
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€3,13€3,29
Je bespaart €0,33 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Labello in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Labello deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Labello, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Labello?

Kruidvat, met 8 promoties, gevolgd door Carrefour (2).

Wat is de grootste korting op Labello?

-52% op Labello Glowy Lips Berry Lippenbalsem met SPF30 10ml bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Labello?

Meerdere voor €: 8 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.