Promoties met 1+1 gratis

Alle 1.025 actuele promoties met 1+1 gratis van 23 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

1.025 promoties

100% Coconut grove -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

100% Coconut grove

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Biologisch Linguine volkoren -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Biologisch Linguine volkoren

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Cappelletti prosciutto crudo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Cappelletti prosciutto crudo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Gerookte zalm -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Gerookte zalm

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€22,50/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
AH Lasagne all uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Lasagne all uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Mezzelune ricotta tartufo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mezzelune ricotta tartufo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€7,00/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
AH Pappardelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pappardelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Pasta Pestosaus -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pasta Pestosaus

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€12,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Ravioli brasato funghi e vino rosso -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ravioli brasato funghi e vino rosso

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
AH Spaghetti all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Spaghetti all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,89
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€1,95€3,89€3,90/kg
Je bespaart €3,89 op 2 stuks
AH Terra Plantaardig pastasaus napolitana -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardig pastasaus napolitana

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€6,44/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Terra Plantaardig ravioli agli spinaci -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardig ravioli agli spinaci

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
AH Terra Plantaardige ravioli arrabbiata -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardige ravioli arrabbiata

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€7,60/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
AH Tortelloni verdi ricotta spinaci -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tortelloni verdi ricotta spinaci

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€5,00/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
AH Verse gnocchi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse gnocchi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 2 stuks€7,38
Per stuk€1,84€3,69€4,60/kg
Je bespaart €3,69 op 2 stuks
AH Verse ravioli 5 formaggio -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli 5 formaggio

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Verse ravioli ai funghi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli ai funghi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiLaatste dag

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€2,66/l
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Almhof yoghurt -50%
JumboTot di 6/10

Almhof yoghurt

1+1 gratis
Je betaalt
€2,66
voor 2 stuks€5,32
Per stuk€1,33€2,66€2,66/kg
Je bespaart €2,66 op 2 stuks
Alpro Barista amandel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista amandel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista caramel smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista caramel smaak

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,09
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€1,54€3,09€1,54/l
Je bespaart €3,09 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€1,98/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Alpro Barista kokos -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista kokos

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€1,45/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Alpro Barista soja -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista soja

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista vanille smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista vanille smaak

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€1,93/l
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
Alpro greek style natuur -50%
SparTot wo 7/10

Alpro greek style natuur

1+1 gratis
Je betaalt
€2,82
voor 2 stuks€5,64
Per stuk€1,41€2,82€3,52/kg
Je bespaart €2,82 op 2 stuks
ALPRO Natuur Greek style 400g -50%
ColruytTot di 6/10

ALPRO Natuur Greek style 400g

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Alpro Plantaardig | Greek style | Natuur -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Alpro Plantaardig | Greek style | Natuur

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€1,34€2,69€3,35/kg
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Alvityl Chondroflex 180 Tabletten -50%
Medi-MarketTot do 31/12

Alvityl Chondroflex 180 Tabletten

1+1 gratis
Je betaalt
€52,90
voor 360 stuks (2 × 180)€105,80
Per stuk€0,15€0,30
Je bespaart €52,90 op 360 stuks
Anti-haaruitval Shampoo -50%
Di

Anti-haaruitval Shampoo

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€8,33/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Antioxidant (Peach) 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Antioxidant (Peach) 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Apple Pink Lady PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Apple Pink Lady PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€2,04/l
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Aurelion Viognier -50%
JumboTot di 6/10

Aurelion Viognier

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Aviko Aardappel dobbelsteentjes -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappel dobbelsteentjes

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,09
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€1,54€3,09€2,05/kg
Je bespaart €3,09 op 2 stuks
Aviko Aardappelkroketjes -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappelkroketjes

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€1,79€3,59€2,39/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Aviko Aardappelpuree -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappelpuree

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€2,53/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Aviko Aardappelschotel Griekse stijl -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappelschotel Griekse stijl

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€1,65€3,29€3,67/kg
Je bespaart €3,29 op 2 stuks

Alle 1.025 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 1+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 1+1 gratis deze week?

Er zijn 1.025 actuele promoties met 1+1 gratis, bij 23 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 1+1 gratis?

Kruidvat, met 231 promoties, gevolgd door Albert Heijn (190) en Carrefour (139).

Wat is de grootste korting met 1+1 gratis?

-50% op (Antica) Villa delle rose Amarone DOCG bij Jumbo, geldig tot 6/10.

Welke promoties met 1+1 gratis lopen binnenkort af?

14 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10), HEINZ Saus (2 x 220 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor met 1+1 gratis?

Gratis erbij: 1.025 van de 1.025 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.