Promoties huishouden

Alle 1.232 actuele promoties in huishouden van 36 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

1.232 promoties

Kom kerstboom 14cm -75%
Happyland

Kom kerstboom 14cm

Koopje!
Je betaalt
€2,00
voor 1 stuk€7,95
Je bespaart €5,95
Robijn Wasparfum | Puur | Zacht -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Robijn Wasparfum | Puur | Zacht

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€6,99
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€2,33€6,99€6,81/l
Je bespaart €13,98 op 3 stuks
Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon | -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon |

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,65
voor 138 stuks (3 × 46)€70,95
Per stuk€0,17€0,51
Je bespaart €47,30 op 138 stuks
Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€18,15
voor 3 stuks€54,45
Per stuk€6,05€18,15€4,03/l
Je bespaart €36,30 op 3 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant shine -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant shine

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€11,79
voor 48 stuks (3 × 16)€35,37
Per stuk€0,25€0,75
Je bespaart €23,58 op 48 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€17,45
voor 78 stuks (3 × 26)€52,35
Per stuk€0,22€0,66
Je bespaart €34,90 op 78 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€12,99
voor 54 stuks (3 × 18)€38,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €25,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,99
voor 114 stuks (3 × 38)€71,97
Per stuk€0,21€0,63
Je bespaart €47,98 op 114 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€14,99
voor 54 stuks (3 × 18)€44,97
Per stuk€0,28€0,84
Je bespaart €29,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€27,00
voor 114 stuks (3 × 38)€80,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €53,97 op 114 stuks
Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€8,29
voor 3 stuks€24,87
Per stuk€2,76€8,29€2,76/l
Je bespaart €16,58 op 3 stuks
Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 3 stuks€7,05
Per stuk€0,78€2,35€0,78/kg
Je bespaart €4,70 op 3 stuks
My Cup set in bladmotief -67%
Happyland

My Cup set in bladmotief

Salt & Pepper
Koopje!
Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk€14,95
Je bespaart €9,96
Bord kerstboom 16cm -66%
Happyland

Bord kerstboom 16cm

Koopje!
Je betaalt
€2,00
voor 1 stuk€5,95
Je bespaart €3,95
Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit -60%
KruidvatTot zo 4/10

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit

Airwick
2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€5,98
voor 5 stuks€14,95
Per stuk€1,20€2,99
Je bespaart €8,97 op 5 stuks
Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

2+3 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€33,98
voor 5 stuks
Per stuk€6,80
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ariel -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ariel

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Fris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Fris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Katoenfris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Katoenfris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ocean Breeze -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ocean Breeze

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Zeebries -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Zeebries

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Perles | Us Fresh -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Perles | Us Fresh

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,98
voor 5 stuks€22,45
Per stuk€1,80€4,49€2,25/l
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€1,60/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks

Alle 1.232 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over promoties huishouden

Hoeveel promoties zijn er in huishouden deze week?

Er zijn 1.232 actuele promoties in huishouden, bij 36 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden?

Carrefour, met 156 promoties, gevolgd door Kruidvat (135) en Happyland (129).

Wat is de grootste korting in huishouden?

-75% op Kom kerstboom 14cm bij Happyland.

Welke promoties in huishouden lopen binnenkort af?

39 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10), HARPIC Wc-reiniger, 2 st. (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden?

Nieuwe prijs: 402 van de 1.232 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.