Promoties bij Kruidvat

Alle 2.583 actuele promoties bij Kruidvat op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:34

2.583 promoties

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit -60%
KruidvatTot zo 4/10

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit

Airwick
2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€5,98
voor 5 stuks€14,95
Per stuk€1,20€2,99
Je bespaart €8,97 op 5 stuks
Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€6,40/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€6,08/l
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Kruidvat Verzorgende Olie 150ml -58%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Verzorgende Olie 150ml

2 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€2,50€5,99€16,67/l
Je bespaart €6,98 op 2 stuks
Syoss Shampoo -57%
Pampers Baby-Dry Pants Maat -57%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€50,00
voor 3 stuks€116,37
Per stuk€16,67€38,79vanaf €0,27 per luier
Je bespaart €66,37 op 3 stuks
Pampers Baby-Dry Pants Maat -55%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€65,00
voor 2 stuks€143,98
Per stuk€32,50€71,99vanaf €0,29 per luier
Je bespaart €78,98 op 2 stuks
Nivea Men Spray -52%
Pampers Luiers -52%

Alle 2.583 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties bij Kruidvat

Hoeveel promoties zijn er bij Kruidvat deze week?

Er zijn 2.583 actuele promoties bij Kruidvat (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting bij Kruidvat?

-86% op Kruidvat Beautybox Alleen online bij Kruidvat, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor bij Kruidvat?

Gratis erbij: 651 van de 2.583 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.