Zwitsal in promotie

Alle 36 actuele promoties op Zwitsal van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

36 promoties

Zwitsal Schuimbad -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Schuimbad

1+1 gratis
Je betaalt
€4,59
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€2,29€4,59€11,45/l
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Zwitsal Shampoo | Anti Klit -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Shampoo | Anti Klit

1+1 gratis
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€11,25/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Zwitsal Snoetenpoetsers | Disney -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Snoetenpoetsers | Disney

1+1 gratis
Je betaalt
€3,19
voor 80 stuks (2 × 40)€6,38
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €3,19 op 80 stuks
Zwitsal Wasgel | Zeepvrij -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Wasgel | Zeepvrij

1+1 gratis
Je betaalt
€4,29
voor 2 stuks€8,58
Per stuk€2,15€4,29€10,75/l
Je bespaart €4,29 op 2 stuks
Zwitsal Zachte Creme | Pot -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Zachte Creme | Pot

1+1 gratis
Je betaalt
€4,59
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€2,29€4,59€11,45/l
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Zwitsal Zinkzalf -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Zinkzalf

1+1 gratis
Je betaalt
€6,09
voor 2 stuks€12,18
Per stuk€3,04€6,09€30,40/l
Je bespaart €6,09 op 2 stuks
Shampoo 200ml -5%
CarrefourTot do 31/12

Shampoo 200ml

Zwitsal
-5% voor 2
Je betaalt
€8,15
voor 2 stuks€8,58
Per stuk€4,08€4,29€20,40/l
Je bespaart €0,43 op 2 stuks
Zwitsal Badolie 200ml
KruidvatTot zo 4/10

Zwitsal Badolie 200ml

Met gratis artikel
Je betaalt
€10,99
voor 1 stuk
Per liter€54,95
Zwitsal Haargel 100ml
KruidvatTot zo 4/10

Zwitsal Haargel 100ml

Met gratis artikel
Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk
Per liter€49,90
Zwitsal Haarlotion 200ml
KruidvatTot zo 4/10

Zwitsal Haarlotion 200ml

Met gratis artikel
Je betaalt
€4,49
voor 1 stuk
Per liter€22,45
Zwitsal Rijke Olie 200ml
KruidvatTot zo 4/10

Zwitsal Rijke Olie 200ml

Met gratis artikel
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk
Per liter€34,95
Zwitsal Wasschuim 200ml
KruidvatTot zo 4/10

Zwitsal Wasschuim 200ml

Met gratis artikel
Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk
Per liter€24,95

Promoties laden…

Vragen over Zwitsal in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Zwitsal deze week?

Er zijn 36 actuele promoties op Zwitsal, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Zwitsal?

Kruidvat, met 26 promoties, gevolgd door Delhaize (9) en Carrefour (1).

Wat is de grootste korting op Zwitsal?

-50% op Zwitsal Doekjes bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Zwitsal?

Cadeau of punten: 25 van de 36 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.