Voeding in promotie bij Albert Heijn

Alle 300 actuele promoties in voeding bij Albert Heijn op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

300 promoties

Danio Romige kwark aardbei -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark aardbei

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark bosbes -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark bosbes

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark kers -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark kers

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark mango kiwi banaan -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark mango kiwi banaan

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark perzik -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark perzik

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark stracciatella -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark stracciatella

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€1,23€3,69€2,73/kg
Je bespaart €7,38 op 3 stuks
Danio Romige kwark vanille -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark vanille

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Old Amsterdam Original 48+ plakken -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Old Amsterdam Original 48+ plakken

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€11,60/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added chocolate -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added chocolate

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€4,00/kg
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added naturel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added naturel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€4,00/kg
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added nuts -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added nuts

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€3,80/kg
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Quaker Zero sugar added strawberry & peach -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Zero sugar added strawberry & peach

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,98
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,00€4,99€5,00/kg
Je bespaart €14,97 op 5 stuks
Jan Pannenkoeken naturel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Jan Pannenkoeken naturel

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€3,99
Per kg€2,95€5,91
Je bespaart €2,00
AH Biologisch Linguine volkoren -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Biologisch Linguine volkoren

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Cappelletti prosciutto crudo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Cappelletti prosciutto crudo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Gerookte zalm -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Gerookte zalm

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€22,50/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
AH Lasagne all uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Lasagne all uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Mezzelune ricotta tartufo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mezzelune ricotta tartufo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€7,00/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
AH Pappardelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pappardelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Pasta Pestosaus -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pasta Pestosaus

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€12,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Ravioli brasato funghi e vino rosso -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ravioli brasato funghi e vino rosso

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
AH Spaghetti all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Spaghetti all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,89
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€1,95€3,89€3,90/kg
Je bespaart €3,89 op 2 stuks
AH Terra Plantaardig pastasaus napolitana -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardig pastasaus napolitana

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€6,44/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Terra Plantaardig ravioli agli spinaci -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardig ravioli agli spinaci

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
AH Terra Plantaardige ravioli arrabbiata -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardige ravioli arrabbiata

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€7,60/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
AH Tortelloni verdi ricotta spinaci -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tortelloni verdi ricotta spinaci

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€5,00/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
AH Verse gnocchi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse gnocchi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 2 stuks€7,38
Per stuk€1,84€3,69€4,60/kg
Je bespaart €3,69 op 2 stuks
AH Verse ravioli 5 formaggio -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli 5 formaggio

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Verse ravioli ai funghi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli ai funghi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Alpro Barista amandel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista amandel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista caramel smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista caramel smaak

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,09
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€1,54€3,09€1,54/l
Je bespaart €3,09 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€1,98/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Alpro Barista kokos -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista kokos

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€1,45/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Alpro Barista soja -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista soja

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista vanille smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista vanille smaak

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€1,93/l
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
Aviko Aardappel dobbelsteentjes -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappel dobbelsteentjes

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,09
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€1,54€3,09€2,05/kg
Je bespaart €3,09 op 2 stuks

Alle 300 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Albert Heijn

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Albert Heijn deze week?

Er zijn 300 actuele promoties in voeding bij Albert Heijn (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Albert Heijn?

-67% op Danio Romige kwark aardbei bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Albert Heijn?

Gratis erbij: 161 van de 300 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.