Carrefour in promotie

Alle 335 actuele promoties op Carrefour op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

335 promoties

Dessertbord 19CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Kom 15CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Mug 35,5CL Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Mug 35,5CL Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Oliespuit 200ML Crystal Foodie -50%
CarrefourTot ma 12/10

Oliespuit 200ML Crystal Foodie

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€17,97
voor 6 stuks€35,94
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €17,97 op 6 stuks
Opberg Miniladekast A4 - 3 Lades -50%
CarrefourTot ma 5/10

Opberg Miniladekast A4 - 3 Lades

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€6,50€12,99
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Opbergbak met Wielen 50L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Opbergbak met Wielen 50L

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Ovaal Bord 28CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Ovaal Bord 28CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€24,27
voor 6 stuks€48,54
Per stuk€4,04€8,09
Je bespaart €24,27 op 6 stuks
Plat Bord 27CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 27CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€10,47
voor 6 stuks€20,94
Per stuk€1,75€3,49
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Plat Bord 27CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 27CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€10,47
voor 6 stuks€20,94
Per stuk€1,75€3,49
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Plat Bord Heraclee 27CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord Heraclee 27CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Saladekom 24CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Saladekom 24CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€17,97
voor 6 stuks€35,94
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €17,97 op 6 stuks
Soepkom 20CM -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 20CM

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Soepkom 20CM Blauw -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 20CM Blauw

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Soepkom 20CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 20CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
The Market Traiteur World -50%
Toren 3 Laden Grijs -50%
CarrefourTot ma 5/10

Toren 3 Laden Grijs

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€24,99
voor 2 stuks€49,98
Per stuk€12,49€24,99
Je bespaart €24,99 op 2 stuks
Transparante Opbergbak 17L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Transparante Opbergbak 17L

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Transparante Opbergbak 5L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Transparante Opbergbak 5L

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Transparante Opbergbak met Deksel 50L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Transparante Opbergbak met Deksel 50L

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€17,99
voor 2 stuks€35,98
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €17,99 op 2 stuks
Extra Génoises Kersensmaak 150 g -49%
CarrefourTot do 31/12

Extra Génoises Kersensmaak 150 g

Carrefour
5 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 5 stuks€9,75
Per stuk€1,00€1,95€6,67/kg
Je bespaart €4,75 op 5 stuks
Carrefour Apero -44%
Sensation Dip Piquillo Paprika 175 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Dip Piquillo Paprika 175 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€9,54/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Fuet Spaanse Specialiteit 100 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Fuet Spaanse Specialiteit 100 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€16,70/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Gouda & Cheddar 130 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Gouda & Cheddar 130 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€12,85/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Ktipiti 160 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Ktipiti 160 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€10,44/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Olijven en Kaas 150 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Olijven en Kaas 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Olijven Kalamon Ontpitte 150 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Olijven Kalamon Ontpitte 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Olijven met Basilicum 150 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Olijven met Basilicum 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Olijven met Knoflook 150 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Olijven met Knoflook 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Olijven Pikante 150 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Olijven Pikante 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€11,13/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Pick & Mix Peperworst 100g -42%
CarrefourTot ma 12/10

Pick & Mix Peperworst 100g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€17,34
Per stuk€1,67€2,89€16,70/kg
Je bespaart €7,34 op 6 stuks
Sensation Guacamole Pittig 150 g -40%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Guacamole Pittig 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€16,80
Per stuk€1,67€2,80€11,14/kg
Je bespaart €6,80 op 6 stuks
Pick & Mix Chorizo 100g -36%
CarrefourTot ma 12/10

Pick & Mix Chorizo 100g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,67€2,59€16,70/kg
Je bespaart €5,54 op 6 stuks
Sensation Aioli 175 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Aioli 175 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€15,00
Per stuk€1,67€2,50€9,55/kg
Je bespaart €5,00 op 6 stuks
Sensation Halfgedroogde Tomaten 140 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Halfgedroogde Tomaten 140 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€15,00
Per stuk€1,67€2,50€11,93/kg
Je bespaart €5,00 op 6 stuks
Sensation Hummus Pesto 175 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Hummus Pesto 175 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€15,00
Per stuk€1,67€2,50€9,55/kg
Je bespaart €5,00 op 6 stuks
Sensation Hummus Pikante Chili 175 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Hummus Pikante Chili 175 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€15,00
Per stuk€1,67€2,50€9,55/kg
Je bespaart €5,00 op 6 stuks
Sensation Hummus Rode Kool 150 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Hummus Rode Kool 150 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€15,00
Per stuk€1,67€2,50€11,14/kg
Je bespaart €5,00 op 6 stuks
Sensation Mini Balletjes 130 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Mini Balletjes 130 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€15,00
Per stuk€1,67€2,50€12,85/kg
Je bespaart €5,00 op 6 stuks

Alle 335 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Carrefour in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Carrefour deze week?

Er zijn 335 actuele promoties op Carrefour (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Carrefour?

-50% op Carrefour Dessertbord 19CM Beige bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Carrefour?

% korting: 113 van de 335 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.