-50% Bewaar HEMATot ma 5/10 badbruisballen monster - 3 stuks 1+1 gratis Je betaalt €3,99 voor 6 stuks (2 × 3)€7,98 Per stuk€0,67€1,34 Je bespaart €3,99 op 6 stuks
-50% Bewaar HEMATot ma 5/10 badkleurtabletten 5x20g 1+1 gratis Je betaalt €3,59 voor 2 stuks€7,18 Per stuk€1,79€3,59€17,90/kg Je bespaart €3,59 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Delhaize Luierbroekjes | Maat 4 1+1 gratis Je betaalt €5,75 voor 48 stuks (2 × 24)€11,50 Per stuk€0,12€0,24 Je bespaart €5,75 op 48 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 1+1 gratis Je betaalt €5,65 voor 44 stuks (2 × 22)€11,30 Per stuk€0,13€0,26 Je bespaart €5,65 op 44 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco 1+1 gratis Je betaalt €11,39 voor 84 stuks (2 × 42)€22,78 Per stuk€0,14€0,28 Je bespaart €11,39 op 84 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 1+1 gratis Je betaalt €5,55 voor 40 stuks (2 × 20)€11,10 Per stuk€0,14€0,28 Je bespaart €5,55 op 40 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco 1+1 gratis Je betaalt €10,69 voor 80 stuks (2 × 40)€21,38 Per stuk€0,13€0,26 Je bespaart €10,69 op 80 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco 1+1 gratis Je betaalt €6,99 voor 36 stuks (2 × 18)€13,98 Per stuk€0,19€0,38 Je bespaart €6,99 op 36 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Value Pack 1+1 gratis Je betaalt €10,15 voor 68 stuks (2 × 34)€20,30 Per stuk€0,15€0,30 Je bespaart €10,15 op 68 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Delhaize Luiers | Maat 1+1 gratis +5 varianten Delhaize Luiers | Maat 1€1,34Delhaize Luiers | Maat 2 | Eco€3,38Delhaize Luiers | Maat 3 | Eco€3,42Delhaize Luiers | Maat 4 | Eco€3,10Delhaize Luiers | Maat 5 | Eco€3,67Delhaize Luiers | Maat 6 | Eco€4,29 Je betaalt vanaf€2,69 voor 2 stuks Per stuk€1,34vanaf €0,05/st Je bespaart €2,69 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Drynites Absorberende Nachtbroekjes Boy 4 7 Age 17 30 kg Jumbo Pack 16 Stuks Huggies 1+1 gratis Je betaalt €11,75 voor 2 stuks€23,50 Per stuk€5,88€11,75€0,20/kg Je bespaart €11,75 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Drynites Absorberende Nachtbroekjes Boy 8 13j 30 48kg Jumbo Pack 13 Stuks Huggies 1+1 gratis Je betaalt €10,49 voor 2 stuks€20,98 Per stuk€5,25€10,49€0,11/kg Je bespaart €10,49 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Drynites Absorberende Nachtbroekjes Girl 4 7 Age 17 30 kg Jumbo Pack 16 Stuks Huggies 1+1 gratis Je betaalt €11,75 voor 2 stuks€23,50 Per stuk€5,88€11,75€0,20/kg Je bespaart €11,75 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 DryNites Boy 3-4 jaar 16st Huggies 1+1 gratis Je betaalt €11,75 voor 32 stuks (2 × 16)€23,50 Per stuk€0,37€0,74 Je bespaart €11,75 op 32 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 DryNites Girl 13+ jaar 11st Huggies 1+1 gratis Je betaalt €12,09 voor 22 stuks (2 × 11)€24,18 Per stuk€0,55€1,10 Je bespaart €12,09 op 22 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Extra Care Luierbroekjes Maat 5 12-17 kg 24 Stuks Huggies 1+1 gratis Je betaalt €13,59 voor 2 stuks€27,18 Per stuk€6,79€13,59€0,28 per luier Je bespaart €13,59 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Extra Care Luiers Maat 1+1 gratis +1 variant Extra Care Luiers Maat 2 3-6 kg 24 Stuks€4,00Extra Care Luiers Maat 3 6-10 kg 40 Stuks€7,50 Je betaalt vanaf€7,99 voor 2 stuks Per stuk€4,00vanaf €0,17 per luier Je bespaart €7,99 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Huggies Luierbroekjes | Extra Care | Maat 4 1+1 gratis Je betaalt €13,49 voor 52 stuks (2 × 26)€26,98 Per stuk€0,26€0,52 Je bespaart €13,49 op 52 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Huggies Luierbroekjes | Extra Care | Maat 5 1+1 gratis Je betaalt €13,59 voor 48 stuks (2 × 24)€27,18 Per stuk€0,28€0,56 Je bespaart €13,59 op 48 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Huggies Luierbroekjes | Extra Care | Maat 6 1+1 gratis Je betaalt €13,49 voor 44 stuks (2 × 22)€26,98 Per stuk€0,31€0,62 Je bespaart €13,49 op 44 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Huggies Luiers | Extra Care | Maat 1+1 gratis +4 varianten Huggies Luiers | Extra Care | Maat 1€4,00Huggies Luiers | Extra Care | Maat 2€4,00Huggies Luiers | Extra Care | Maat 3€7,50Huggies Luiers | Extra Care | Maat 4€7,50Huggies Luiers | Extra Care | Maat 5€7,50 Je betaalt vanaf€7,99 voor 2 stuks Per stuk€4,00vanaf €0,17/st Je bespaart €7,99 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Johnson's Baby Baby olie | Aloë 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €7,25 voor 2 stuks€14,50 Per stuk€3,62€7,25€12,07/l Je bespaart €7,25 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kruidvat Luiers 1+1 gratis +3 varianten Kruidvat 0 NewBorn Extra Small Luiers Midpack mt 0 (tot circa 3 kg), 50 stuks€3,25Kruidvat 1 NewBorn Small Luiers Midpack mt 1 (2-5 kg), 48 stuks€3,25Kruidvat 2 NewBorn Mini Luiers Midpack mt 2 (3-6 kg), 48 stuks€3,25Kruidvat Pure & Soft Maat 2 Luiers Midpack mt 2 (3-6 kg), 38 stuks€4,00 Je betaalt vanaf€6,49 voor 2 stuks Per stuk€3,25vanaf €0,07 per luier Je bespaart €6,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Lucovitaal Multi+ Kids Gummies 60 stuks 1+1 gratis Je betaalt €17,99 voor 120 stuks (2 × 60)€35,98 Per stuk€0,15€0,30 Je bespaart €17,99 op 120 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks Huggies 1+1 gratis Je betaalt €13,59 voor 2 stuks€27,18 Per stuk€6,79€13,59€0,31 per luier Je bespaart €13,59 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Matrasbeschermer 7 Stuks DryNites 1+1 gratis Je betaalt €7,49 voor 14 stuks (2 × 7)€14,98 Per stuk€0,54€1,08 Je bespaart €7,49 op 14 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Naïf Water Wipes Billendoekjes 15 stuks 1+1 gratis Je betaalt €1,49 voor 30 stuks (2 × 15)€2,98 Per stuk€0,05€0,10 Je bespaart €1,49 op 30 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 P002 Voedende shampoo 200ml Naïf 1+1 gratis Je betaalt €13,99 voor 2 stuks€27,98 Per stuk€7,00€13,99€35,00/l Je bespaart €13,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 P003 Reinigende wasgel 200ml Naïf 1+1 gratis Je betaalt €14,55 voor 2 stuks€29,10 Per stuk€7,28€14,55€36,40/l Je bespaart €14,55 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Pampers Babydoekjes 1+1 gratis +3 varianten Pampers 99% Water Babydoekjes 9 x 60 stuks€18,39Pampers Aqua Soft Touch Babydoekjes 9 x 48 stuks€15,39Pampers Fresh & Clean Babydoekjes 9 x 80 stuks€18,75Pampers Sensitive Babydoekjes 9 x 80 stuks€18,75 Je betaalt vanaf€30,79 voor 2 stuks Per stuk€15,39vanaf €0,03/st Je bespaart €30,79 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Pampers Luierbroekjes | Maat 4 | Maxi Pack 1+1 gratis Je betaalt €43,15 voor 188 stuks (2 × 94)€86,30 Per stuk€0,23€0,46 Je bespaart €43,15 op 188 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Pampers Luierbroekjes | Maat 5 | Maxi Pack 1+1 gratis Je betaalt €43,99 voor 172 stuks (2 × 86)€87,98 Per stuk€0,26€0,52 Je bespaart €43,99 op 172 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Pampers Luierbroekjes | Maat 6 | Maxi Pack 1+1 gratis Je betaalt €46,15 voor 152 stuks (2 × 76)€92,30 Per stuk€0,30€0,60 Je bespaart €46,15 op 152 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Pampers Luiers | Maat 1+1 gratis +4 varianten Pampers Luiers | Maat 2 | Maxi Pack€25,25Pampers Luiers | Maat 3 | Maxi Pack€21,77Pampers Luiers | Maat 4 | Maxi Pack€21,59Pampers Luiers | Maat 5 | Maxi Pack€20,30Pampers Luiers | Maat 5 | Maxi Pack€19,82 Je betaalt vanaf€39,65 voor 2 stuks Per stuk€19,82vanaf €0,20/st Je bespaart €39,65 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Waterwipes Babydoekjes 9 x 60 stuks 1+1 gratis Je betaalt €42,99 voor 1080 stuks (2 × 540)€85,98 Per stuk€0,04€0,08 Je bespaart €42,99 op 1080 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Waterwipes Snoetendoekjes 9 x 60 stuks 1+1 gratis Je betaalt €42,99 voor 1080 stuks (2 × 540)€85,98 Per stuk€0,04€0,08 Je bespaart €42,99 op 1080 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Zwitsal Doekjes 1+1 gratis +3 varianten Zwitsal Doekjes | Lotion€17,50Zwitsal Doekjes | Lotion | 2+1 Gratis€3,04Zwitsal Doekjes | Sensitive€18,00Zwitsal Doekjes | Sensitive | 2+1 Gratis€2,83 Je betaalt vanaf€5,65 voor 2 stuks Per stuk€2,83vanaf €0,02/st Je bespaart €5,65 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Zwitsal Billendoekjes 1+1 gratis +1 variant Zwitsal Lotion Billendoekjes 12 x 65 stuks€19,00Zwitsal Sensitive Billendoekjes 12 x 57 stuks€19,00 Je betaalt €37,99 voor 2 stuks€75,98 Per stuk€19,00€37,99vanaf €0,02/st Je bespaart €37,99 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Zwitsal Schuimbad 1+1 gratis Je betaalt €4,59 voor 2 stuks€9,18 Per stuk€2,29€4,59€11,45/l Je bespaart €4,59 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Zwitsal Shampoo | Anti Klit 1+1 gratis Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€8,98 Per stuk€2,25€4,49€11,25/l Je bespaart €4,49 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Zwitsal Shampoo | Verzorgend | Kokosolie 1+1 gratis Je betaalt €4,29 voor 2 stuks€8,58 Per stuk€2,15€4,29€10,75/l Je bespaart €4,29 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Zwitsal Snoetenpoetsers | Disney 1+1 gratis Je betaalt €3,19 voor 80 stuks (2 × 40)€6,38 Per stuk€0,04€0,08 Je bespaart €3,19 op 80 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Zwitsal Wascreme | Zeepvrij | Calendulla 1+1 gratis Je betaalt €4,59 voor 2 stuks€9,18 Per stuk€2,29€4,59€11,45/l Je bespaart €4,59 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Zwitsal Wasgel | Zeepvrij 1+1 gratis Je betaalt €4,29 voor 2 stuks€8,58 Per stuk€2,15€4,29€10,75/l Je bespaart €4,29 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Zwitsal Zachte Creme | Pot 1+1 gratis Je betaalt €4,59 voor 2 stuks€9,18 Per stuk€2,29€4,59€11,45/l Je bespaart €4,59 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Zwitsal Zinkzalf 1+1 gratis Je betaalt €6,09 voor 2 stuks€12,18 Per stuk€3,04€6,09€30,40/l Je bespaart €6,09 op 2 stuks